SPONSORLU

“Oyunun kuralları değil, kendisi değişti” TÜSİAD Dijital Türkiye Konferansı, 13 Ocak Perşembe günü gerçekleşecek

TÜSİAD, Türkiye’nin bilgi toplumuna geçiş yolculuğunda küresel rekabet gücüne katkı sağlamak amacıyla bu yıl ikinci kez Dijital Türkiye Konferansı’nı düzenliyor.

TÜSİAD tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Dijital Türkiye Konferansı” 13 Ocak 2022 tarihinde online olarak gerçekleştirilecek. “Oyunun Kuralları Değil, Kendisi Değişti” temasıyla düzenlenen konferansta, pandemiden sonra yeniden şekillenen dünyada dijital dönüşüm geniş bir perspektiften tartışılacak.

Toplantının açılış konuşmaları TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Dijital Türkiye Yuvarlak Masası Başkanı Serkan Sevim tarafından yapılacak. Konferansın ana tema konuşmalarını ise Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu gerçekleştirecek. Tüm gün sürecek konferans değerli konuşmacılara ve ilham verici panellere ev sahipliği yapacak.

Dijital Türkiye Konferansı TÜSİAD tarafından Türkiye’nin bilgi toplumuna geçiş yolculuğunda küresel rekabet gücüne katkı sağlamak amacıyla bu yıl ikinci kez düzenleniyor. Konferansta Covid-19 salgınının ivmelendirdiği dijital teknolojilerle dinamikleri hızla değişen dünyada yeni iş modelleri, veri, yeşil ve dijital ikiz dönüşüm, insan kaynağının yetkinliği, e-Pazar yerleri, geleceğin teknoloji trendleri gibi dönüşüm sürecinin ana unsurları tartışılacak.

Veri ve analitik, dijital dönüşüm için insan kaynağının yetkinlik gelişimi, ticaretin merkezi olan online pazar yerleri, dijital dönüşümün hızlandırıcısı girişimler, dijital ekonomide veri koruması ve rekabet hukuku, teknolojiyi dönüştürmede kadının gücü, AB dijital tek pazarının etkisi gibi geniş bir bakış açısı sunacak konferans ayrıca, paylaşılan deneyim ve öngörülerle katılımcılarına ilham verecek.

Dijital Türkiye Konferansı’nın altın sponsorluğunu Amazon Türkiye ve GittiGidiyor, gümüş sponsorluğunu ise Equinix, Etiya, IFS, Kariyer.net, Medianova, Nokia ve SabancıDx üstleniyor.

TÜSİAD Dijital Türkiye Konferansı

13 Ocak 2022 09:15'de başlayacak olan konferansı aşağıdaki playerdan Webrazzi'nin YouTube kanalı üzerinden veya TÜSİAD'un YouTube kanalından izleyebilirsiniz. Konferans programına aşağıda ulaşabilirsiniz.

Konferans Oturum Başlıkları: 

  • Geleceğe Öncülük Etmek: Veri ve Analitik
  • Türkiye’de Dijital İnsan Kaynağının Geleceği
  • e-Pazaryerlerinin KOBİ, İnovasyon ve Ekonomiye Katkıları
  • Ticaretin Yeni Merkezi: Online Pazar Yerleri
  • Dönüşürken Büyümek: Geleceğin Teknoloji Trendleri 
  • Dijital Ekonomide Veri Koruma ve Rekabet Hukuku
  • Dijital Dönüşümün Hızlandırıcısı Girişimler
  • Avrupa Birliği Dijital Tek Pazarı ve Küresel Etkileri
  • Teknolojiyi Dönüştüren Kadınlar

Detaylı Bilgi İçin: https://www.dijitalturkiyekonferansi.com/

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.