Migros'tan uygulama bazlı fiziksel alışveriş: MKolay Kantin

Yoğun tempoda çalışan kişilerin hayatını kolaylaştıracak bir çözüm geliştirdiğini paylaşan Migros, MKolay Kantin’i duyurdu.
Migros'tan uygulama bazlı fiziksel alışveriş: MKolay Kantin

Migros'un geçtiğimiz dönemlerde MoneyPay, Mkolay, Migros Hemen, Money Gold ve Migros Sanal Market gibi yeni ve dijital çözümler ile karşımıza çıktığını sizlere aktarmıştık. Bugün ise yoğun tempoda çalışan kişilerin hayatını kolaylaştıracak bir çözüm geliştirdiğini paylaşan Migros, MKolay Kantin’i duyurdu.

Edindiğimiz bilgilere göre MKolay Kantin çözümü ile birlikte plazalar, hastaneler ve çeşitli iş yerlerinde çalışanlar Migros kullanıcıları, yeme-içme ve diğer günlük ihtiyaçlarına mesai saatleri içinde çalıştıkları binanın dışına çıkmadan hızlıca ulaşabilecekler.

Oldukça basit bir çalışma mantığına sahip olan MKolay Kantin, adından da anlaşılabileceği üzere iş yerleri içinde bulunacak bir kantin olarak çalışacak. Migros müşterileri, iş yerlerinde bulunan MKolay Kantin noktasından diledikleri şekilde alışveriş yapabilecekler.

Migros tarafından paylaşılan bilgilere göre MKolay Kantin içinde müşteriler, alışverişlerini Migros Money uygulaması içinde yer alan MKolay ile kendi akıllı telefonlarını kullanarak gerçekleştiriyor. MoneyPay entegrasyonu ile birlikte müşterilere mobil uygulama üzerinden ödeme imkanı sunulduğunu da ekleyelim.

Çalışan müşterileri için özel olarak tasarladıkları MKolay Kantin’de, müşterilerine akıllı telefonlarına indirebilecekleri Migros Money uygulamasında yer alan MKolay ile temassız alışveriş imkanı sunduklarını dile getiren Migros Ticaret A.Ş. Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kerim Tatlıcı, 20 m2’lik bir alanda ihtiyaç duyulan ürünlere hızlı bir şekilde erişim sağlayacaklarını da belirtti.

Bunun haricinde Kerim Tatlıcı, Mkolay Kantin’in MoneyPay entegrasyonuna da değindi: “MKolay Kantin formatında 8 Kasım 2021 itibariyle canlıya aldığımız MoneyPay entegrasyonu ile birlikte müşterilerimiz mobil uygulama üzerinden ödeme adımını da tamamlayabilecek. Bu entegrasyon sayesinde müşterilerimiz, tek uygulama üzerinden MoneyPay hesaplarındaki cüzdan bakiyesi veya hazır limit ile ya da kredi kartları ile ödemelerini yapabilecek. Yapılan alışverişin e-arşiv faturası ise SMS ile müşterilerle paylaşılacak. Bu geliştirme ile tamamen mobil bir alışveriş deneyimini müşterilerimize sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

MKolay Kantin çözümünde yer alan ürün çeşitliliğinin ve alan tasarımının her firmaya özel olarak uyarlanabileceğini de paylaşalım.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.