İş yeri alışveriş platformu Avansas, İngiltere'de hizmet vermeye başladı

Yaklaşık 1 yıl önce yeni müşteri sayısını 2,5 kat artırdığını açıklayan Avansas, şimdi de yeni bir pazara açıldığını duyurdu.
İş yeri alışveriş platformu Avansas, İngiltere'de hizmet vermeye başladı

İş yeri alışveriş platformu hayatımıza giren Avansas'ı geçtiğimiz yıllarda sizlere aktarmıştık. Yaklaşık 1 yıl önce yeni müşteri sayısını 2,5 kat artırdığını duyuran Avansas, şimdi de yeni bir pazara açıldığını duyurdu. Edindiğimiz bilgilere göre Avansas, İngiltere'de hizmet vermeye başladı.

Avansas tarafından aktarılan bilgilere göre Bedford bölgesinde yer alan depo ile birlikte Londra’ya kendi dağıtım araçlarıyla 1 iş gününde, İngiltere’nin tüm bölgelerine ise ülkenin önde gelen kargo şirketleri vasıtasıyla 2 iş gününde teslimat yapılmaya başlandı.

Yılın son çeyreğinde kendi araçları ile sağladıkları dağıtım organizasyonunu genişletmeyi ve araç filosunu güçlendirmeyi planladıklarını belirten Avansas Genel Müdürü Sedat Anak, kısa süre içinde 100 bin kurumsal müşteriye ulaşmayı hedeflediklerini de paylaştı.

İngiltere yatırımı ile küresel hedeflerinin ilkini gerçekleştirdiklerini belirten Anak, 500 adedi Avansas markalı olmak üzere yaklaşık 4 bin adet ürün ile İngiltere pazarına giriş yaptıklarını dile getirdi.

Avansas tarafından İngiltere’de en çok talep edilen ürünlerin paylaşıldığını da ekleyelim. Avansas tarafından aktarılan bilgilere göre İngiltere’de en çok talep edilen ürünler A4 fotokopi kağıdı, klasör, kağıt havlu, şeffaf dosya, masa üstü kırtasiye ürünleri, tükenmez kalem, tuvalet kağıdı ve zarf.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.