Emre Yusufi'nin Divine Selfie'sinin NFT olarak 40 Ethereum'a satışının öyküsü

Divine Selfie eserinin NFT satışına giden yolculuğu ile birlikte Emre Yusufi'nin NFT pazar yerlerine bakışını ve gelecek dönemde hayata geçireceği eserleri ele aldık.

NFT ve dijital sanata olan ilgi artmaya devam ederken, Türkiye'deki dijital sanat üreticilerini yakından tanımak ve NFT pazar yerlerinin etkisini daha iyi anlayabilmek adına yeni bir video serisi hazırladık. Seride farklı perspektifleri bir arada sunabilmek için pek çok farklı alanda üretim yapan kişilerle röportajlar gerçekleştirdik. Haftalık yayınlayacak serimizi NFT ve Dijital Sanat etiketimizden takip edebilirsiniz.

Seride tanınmış sanatçılarla tanışmanın ötesinde; 3D stüdyolarının dijital sanat alanındaki üretimlerini, geleneksel sanattan dijital sanata geçiş yapan üreticileri ve bir bestecinin / müzik üreticisinin dijital sanat ve NFT'ye bakışını yakından incelemiş olacaksınız. 

Dijital Sanat ve NFT üzerine yaptığımız bu video röportaj serisinin; sizlere; bu popüler konu hakkındaki spekülasyonların ötesinde bir bakış açısı kazandırmasını amaçladık. Bu bölümde tanınmış sanatçı Emre Yusufi ile gerçekleştirdiğimiz röportajı izleyeceksiniz. Sanatçı Emre Yusufi'nin, Divine Selfie isimli Instagram hesabına sahip fiziksel heykelini NFT olarak 40 Ethereum'a sattığını sizlere aktarmıştık. 

Röportajda Divine Selfie eserinin NFT satışına giden yolculuğunu, Emre Yusufi'nin NFT pazar yerlerine bakışını ve gelecek dönemde hayata geçireceği eserleri ele aldık. İyi seyirler dileriz! 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.