Şirketlerin verimliliğini artırmayı hedefleyen Time is Ltd., 5,6 milyon dolar yatırım aldı

Edindiğimiz bilgilere göre Time is Ltd., 5,6 milyon dolar yatırım aldı. Söz konusu yatırım turu Londra merkezli Chalfen Ventures liderliğinde gerçekleşti.
Şirketlerin verimliliğini artırmayı hedefleyen Time is Ltd., 5,6 milyon dolar yatırım aldı

Şirketlerin verimliliğini artırmayı hedefleyen bir platform olarak karşımıza çıkan Time is Ltd. girişimini ilk olarak 2019 yılının Mart ayında sizlere aktarmıştık. Şirketlere zaman yönetimi konusunda destek veren Time is Ltd., yeni bir yatırım aldığını duyurdu.

Edindiğimiz bilgilere göre Time is Ltd., 5,6 milyon dolar yatırım aldı. Söz konusu yatırım turu Londra merkezli Chalfen Ventures liderliğinde gerçekleşti. Chalfen Ventures'ın haricinde ise yatırım turuna Illuminate Financial Management ve şirketin eski yatırımcılarından olan Accel de katıldı.

Yatırım ile birlikte şirkete katılan yeni bir ismi de açıklayan Time is Ltd., Seal Software'in kurucu ortağı ve eski CEO'su olan Ulf Zetterberg'in şirkete kurucu ortak ve başkan olarak katıldığını da duyurdu. Alınan 5,6 milyon dolarlık yatırım ile birlikte Time is Ltd. girişiminin bugüne kadar aldığı toplam yatırımın 9 milyon doları aştığını da ekleyelim.

2017 yılında Cyril Hoschl ve Jan Rezab tarafından Prag'da kurulan Time is Ltd., şirketlerin ve çalışanların, Slack, Office 365, Google Apps ve diğer kurumsal yazılımları kullanmasıyla ilgili fikir edinmelerine yardımcı olmak için verimlilik yazılımı analitiği sunuyor.

Time is Ltd. çözümünün Microsoft 365, Google Workspace, Zoom, Webex, MS Teams ve Slack ile entegre bir şekilde çalıştığını da ekleyelim. Time is Ltd. kurucu ortağı olan Jan Rezab'ın 2019 yılında düzenlediğimiz New HR Summit'in konuşmacıları arasında olduğunu da hatırlalım. Rezab, New HR Summit sahnesinde zaman yönetiminin önemini detayları olarak anlatmıştı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.