BiSU'dan damacana ve içecekler için hızlı teslimat servisi: BiRi

2015 yılında su siparişlerini kolaylaştırmak ve kullanıcılarına en iyi hizmeti vermek için kurulan BiSU, yeni teslimat servisi olan BiRi'yi duyurdu.
BiSU'dan damacana ve içecekler için hızlı teslimat servisi: BiRi

Karantina döneminde sipariş sayısı yüzde 60 artan BiSU'nun, ayda 10 milyon litre su siparişine aracılık ettiğini geçtiğimiz yılın Ağustos ayında sizlere aktarmıştık. 2015 yılında su siparişlerini kolaylaştırmak ve kullanıcılarına en iyi hizmeti vermek için kurulan BiSU, yeni teslimat servisi olan BiRi'yi duyurdu.

BiSU’nun hızlı teslimat servisi olarak hizmet verecek olan BiRi, 1 Haziran itibarıyla Kadıköy’de hizmete başladı. Yeni servisi olan BiRi ile damacana su siparişlerini haftanın 7 günü, gece 24’e kadar 30 dakikada teslim edecek olan BiSU, kullanıcılara birçok su markası arasından seçme imkanı da sunacak.

BiSU kullanıcıları uygulama içinden BiRi servisine ulaşarak damacana ve içecek portföyü içinden dildiğini seçebilir ve siparişini gün, saat ve hız tercihlerinize göre kişiselleştirebilir. BiRi servisinin şu an için Kadıköy'de yer alan 4 depo ile hizmete başladığını da ekleyelim. 

55 ilde yaklaşık 1 milyon haneye 50’den fazla su markası ile su sipariş iletimine aracılık eden BiSU, edindiğimiz bilgilere göre geçen yıla oranla 3 kat da büyüdü. BiSU'nun BiRi ile hedefi ise kısa zaman içinde İstanbul'da 100 depoya ulaşarak 1000 kişilik istihdam yaratmak.

Tüketicilerden gelen talepleri doğru portföyle buluşturarak evin tüm içecek ihtiyacına yönelik bir hizmet sunmayı hedeflediklerini belirten BiSU kurucu ortağı Ergin Üner, damacana gibi sık tüketilen soda, gazlı içecek, sıcak içecek gibi kategori seçeneklerini de uygulamaya ekleyerek, tüketici ihtiyaçlarına göre uygulamayı geliştirdiklerini, bu ürünleri marketten de uygun fiyata kullanıcı ile buluşturduklarını da paylaştı.

BiSU, geçtiğimiz ay mevcut yatırımcılarından Aslanoba Capital, Alesta Yatırım ve melek yatırımcılarının katılımı ile köprü yatırım turu gerçekleştirerek değerlemesini 50 milyon dolara taşımıştı. Sene sonuna kadar serie A turunu gerçekleştireceklerini belirten BiSU kurucu ortağı Ergin Üner, şu ana kadar pazar yeri olarak ciddi büyümelere imza atan BiSU’nun yeni hızlı teslimat servisi BiRi için çok heyecanlı olduklarını ve uçtan uca hızlı teslimat kategorisine de çarpıcı bir giriş yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.