Webrazzi Developer 2020'nin üçüncü tur konuşmacıları belli oldu

Webrazzi Developer 2020'nin ilk ve ikinci tur konuşmacılarını geçtiğimiz haftalarda sizlere aktarmıştık. Etkinliğimizin yeni konuşmacıları belli oldu.
Webrazzi Developer 2020'nin üçüncü tur konuşmacıları belli oldu

Webrazzi Developer 2020 konferansımızın online ve ücretsiz olarak 9 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşeceğini ilk olarak Haziran ayında sizlere aktarmıştık. Önemi hem Türkiye'de hem de globalde her gün daha da artan yazılımcılar, yazılım dünyasının önde gelen teknoloji geliştiricileri ve yazılım şirketleri Webrazzi Developer 2020'de bir araya geliyor. 

Webrazzi Developer 2020'nin ilk ve ikinci tur konuşmacılarını geçtiğimiz haftalarda sizlere aktarmıştık. Bu haberimizde ise konferansımızın yeni konuşmacılarını sizlere aktaracağız. Hatırlatmak gerekirse etkinliğimizin ilk ve ikinci tur konuşmacıları arasında Kommunity kurucusu Emir KarşıyakalıSuperpeer kurucu ortağı ve CTO'su Fatih AcetKolay İK kurucu ortağı ve CTO'su Gizem SevinçUserspots kurucusu Mustafa DalcıPubinno kurucu ortağı ve CTO'su Necdet Alpmen ve Thundra kurucusu ve CTO'su Serkan Özal, Mono CTO'su Burak AydınSherpa Head of Services & Delivery'si Burcu GünTeknasyon CTO'su Doğan AydınCasual Monster kurucu ortağı ve CEO'su Eren GöçInsider kurucu ortağı ve CTO'su Mehmet Sinan ToktayMasomo CTO'su Oğuzhan Yılmaz ve Panteon Games kurucusu Ufuk Şahin yer alıyor.

Webrazzi Developer 2020'nin üçüncü tur konuşmacıları arasında ise Vispera kurucu ortağı Aytül Erçil, Qumpara kurucu ortağı Banu Turgut Ahıska, Hürriyet Emlak Ürün Direktörü Gökhan Besen, Ovidos Creative kurucusu Kemal Kocabıyık, Softtech genel müdürü M.Murat Ertem, Atlassian Technology Evangelist'i Serhat Can ve UX Designer Tuğba Işık yer alıyor. 

Türkiye İş BankasıTeknasyon ve Mono'nun sponsorluğunda düzenleyeceğimiz Webrazzi Developer 2020 konferansımızın diğer konuşmacılarını ve etkinlik programını ise ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. 9 Eylül 2020 tarihinde görüşmek üzere. Dilerseniz Webrazzi Developer 2020 konferansımıza buradan kayıt olabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.