JotForm'dan PDF'ler kolayca gelişmiş online formlara dönüştüren araç: Akıllı PDF Formları

JotForm kullanıcıları Akıllı PDF Formlarını kullanarak PDF'lerini her cihazdan kolayca doldurulabilen güçlü online formlara dönüştürebilecek.
JotForm'dan PDF'ler kolayca gelişmiş online formlara dönüştüren araç: Akıllı PDF Formları

Ankara'dan San Francisco'ya uzanan bir hikayeye sahip olan online form yaratma platformu JotForm'dan sizlere ilk olarak geçtiğimiz yılın Haziran ayında bahsetmiştik. Bugün ise yeni bir haber ile karşımıza çıkan JotForm, akıllı PDF formlarını kullanıma sundu.

JotForm'un akıllı PDF formları sayesinde PDF'ler kolayca gelişmiş online formlara dönüşecek. Kısacası JotForm kullanıcıları Akıllı PDF Formlarını kullanarak PDF'lerini her cihazdan kolayca doldurulabilen güçlü online formlara dönüştürebilecek.

Bu sayede kullanıcılarınızın online formları her cihazdan kolay bir şekilde doldurmaları hedefleniyor. JotForm'un Akıllı PDF Formları çözümü sayesinde kullanıcıların PDF formlarınızı manuel olarak yazdırmasına, doldurmasına, taramasına ve göndermesine gerek kalmıyor.

Akıllı PDF Formları ile PDF formları herhangi bir kodlamaya gerek kalmadan mobil uyumlu online formalara dönüşebiliyor. Bu çözüm sayesinde form verilerini ve yanıtları kolayca arayabileceğiniz, filtreleyebileceğiniz ve indirebileceğiniz güvenli bir yerde saklayabilirsiniz.

PDF'leri Google Drive, Dropbox ve Box gibi bulut hizmetleriyle otomatik olarak senkronize etmek de mümkün. Kullanıcılar online formlarını sitelerine ekleyebileceği gibi doğrudan form linkini kullanıcılara da gönderebilir. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.