Webrazzi Dijital 2020'ye sayılı günler kaldı!

Yurt dışından önemli konuşmacıların da yer alacağı Webrazzi Dijital'de teknoloji ve hikaye anlatımı, içerik pazarlamasında yeni trendler gibi gündemdeki konular sizlerle olacak
Webrazzi Dijital 2020'ye sayılı günler kaldı!

Bu sene 10 Haziran'da online olarak gerçekleşecek Webrazzi Dijital'e sayılı günler kaldı! Yurt dışından önemli konuşmacıların da yer alacağı Webrazzi Dijital'de teknoloji ve hikaye anlatımı, içerik pazarlamasında yeni trendler gibi gündemdeki konular sizlerle olacak. Konferansımızda, son dönemde tüm dünyanın büyük bir ilgiyle takip ettiği Covid-19 dönemiyle ilgili içerik tüketiminden, tüketicinin psikolojine kadar detaylı sunumlar da yer alacak.

Webrazzi Dijital'in yeni konuşmacılarını geçtiğimiz hafta sizlere aktarmıştık. Konferans programını da önümüzdeki günlerle sizlerle paylaşıyor olacağız. Açıklanan tüm konuşmacılarımıza ise buradan göz atabilirsiniz.

Webrazzi Dijital, her ne kadar önceki yıllardan farklı olarak online gerçekleşiyor olsa da en etkili online konferans deneyimi için tüm detayları düşündük. Konferansımızın teknik altyapısı için uzun zamandır çalışıyorduk. Webrazzi Dijital 2020 için bilet alan Webrazzi üyeleri, konferansı Webrazzi profilinden izleyebilecek. 

Online networking ve simultane çeviri desteği

Webrazzi Dijital'in online olarak gerçekleşmesiyle ekibimizin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı online networking aracımızı da yayına almış olacağız. Böylelikle etkinliklerimizin katılımcılara sağladığı en önemli artılardan biri olan networking de online olarak yapılabilecek. Ayrıca online ile belki de fiziksel olarak Türkiye'ye gelme imkanı bulamayacak birbirinden değerli birçok yabancı konuşmacıyı da bu sene ağırlama fırsatı yakalıyoruz. Hem yabancı katılımcılarımız hem de yurt dışından katılım sağlayacak konuşmacılarımızı daha iyi anlayabilmek açısından simultane çeviri desteği de sunuyoruz.

Birbirinden değerli konuşmacılara sahip workshop'lar

Webrazzi Dijital'de 8 ayrı workshop sizleri bekliyor. E-ticarette trafik getirecek SEO yöntemlerinden yapay zekaya, içerik pazarlamasından dijital becerilere geniş bir yelpazede kendinizi geliştirme fırsatı sizlerle. Dün Webrazzi Dijital 2020 etkinliğimizde iki farklı salonda toplamda 8 farklı workshop gerçekleşeceğini söylemiştik. Workshop'ların detaylarına ve konuşmacılarımıza bu haberimizden göz atabilirsiniz.

Yaklaşık bir hafta kalan konferansımıza katılım göstermek isterseniz buradan bilet alabilirsiniz. Şimdiden görüşmek üzere!

Ana Sponsor

Destekleyenler

Medya Sponsorları

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.