SPONSORLU

SHERPA’dan video görüşmeli danışmanlık hizmeti: UX Strategy Call

Türkiye’nin önde gelen ve global ölçekte hizmet veren dijital deneyim tasarım stüdyosu SHERPA, markaların dijital ürün ve servislerinin kullanıcı deneyimi stratejilerine yön vermelerini mümkün kılacak yeni danışmanlık hizmetini lanse etti: UX Strategy Call
SHERPA’dan video görüşmeli danışmanlık hizmeti: UX Strategy Call

SHERPA’nın “UX Strategy Call” danışmanlık hizmeti, SHERPA’nın müşteri ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarladığı 60 dakikalık özel bir video görüşme formatıyla sunulacak. Türkiye’de deneyim tasarımı alanında ilk defa SHERPA tarafından sunulan bu video danışmanlık formatı, markaların uzun vadeli planlamalara girişmeden önce kullanıcı deneyimi stratejilerini belirlemeleri için, SHERPA’nın 100’ün üzerinde ülkede kullanılmakta olan dijital ürün ve servisleri tasarlamış uzman ekibinden destek ve görüş almalarını sağlayacak.

Proje yönetiminde zaman ve bütçe verimliliğini artırmayı hedefleyen “UX Strategy Call” markalara dijital yatırımlarından nasıl yüksek geri dönüş alabilecekleri konusunda yatırıma geri dönüşü yüksek içgörülerin sunulmasını mümkün kılacak.

60 dakikada ofisinizden çıkmadan, koltuğunuzdan kalkmadan; uzun vadeli strateji

Markalar ürün ya da hizmetlerinin müşteriyle buluşma sürecinde, bu deneyimi müşteriye nasıl yaşatacaklarına dair stratejilerini oluştururken takımları oluşturmadan teknoloji tercihlerine, sürüm planlamasından kullanıcı için en önemli ürün özelliklerinin belirlenmesine kadar pek çok önemli karar ve karmaşık soruyla baş başa kalıyorlar.

SHERPA, “UX Strategy Call” hizmetiyle, bu soruları en doğru ve anlaşılır biçimde yanıtlayabilecek deneyimli uzmanlarını markaların hizmetine sunuyor. Hem de müşterilerinin ofislerinden dahi çıkmasına gerek olmaksızın… 60 dakikalık bu video görüşmede SHERPA’nın uzman kadrosuyla bir araya gelen proje sahipleri, projelerini SHERPA uzmanlarının desteğiyle bu kez farklı bir perspektiften mercek altına alıyor, tüm sorularına yanıtlar buluyor ve birçok içgörü elde ediyor. 

UX Strategy Call Model test edildi, doğrulandı

UX Strategy Call danışmanlık servisi son şeklini, lansman öncesinde hedef proje sahipleriyle gerçekleştirilen testlerinde elde edinilen geri bildirimlerle zenginleştirilmesi neticesinde aldı.

Hizmeti ilk deneyimleyen markalardan olan Hayat Varlık Dijital Müşteriler Yöneticisi Burcu Şakır aldıkları bu inovatif hizmetle ilgili şunları söyledi; “SHERPA ile yaptığımız UX Strategy Call sayesinde, sadece 1 saatte son derece faydalı içgörüler elde ettik. Hayat Varlık web sitesi müşteri deneyimini ana hatlarıyla ve profesyonel çıktılarla analiz etmek bize oldukça hız ve para kazandırdı.”

H.I.S Travel Bölgesel Pazarlama Müdürü Çağdaş Polat ise, SHERPA vasıtasıyla ilk defa deneyimledikleri UX Strategy Call hizmetiyle ilgili şunları ekledi; “Ürünümüzü, ekip dışında ilk kez anlattığımız SHERPA uzmanları, 5 soruyla ürününün can damarını bulacak kadar üst düzey donanıma sahipler. Görüşmemiz sonrasında oluşturduğumuz çıktıları hala kullanıyoruz.”

“UX Strategy Call” hizmetiyle ilgili UX Strategy Call sayfası üzerinden bilgi alınabiliyor ve rezervasyon gerçekleştirilebiliyor. Lansman boyunca sunulan özel fiyatlamayı kaçırmamak için UX Strategy Call sayfasını hemen ziyaret edin.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.