Webrazzi Summit 2019'un Create ve Academy salonlarındaki tüm sunumlar ve oturumlar

Disrupt, Grow, Create, Academy ve Startup Lounge olmak üzere farklı salonlarda, farklı sunumlara göz atma fırsatı yakaladığımız konferansımızın Create ve Academy salonunlarında neler yaşandığından kısaca bahsedelim.
Webrazzi Summit 2019'un Create ve Academy salonlarındaki tüm sunumlar ve oturumlar

Türkiye'nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 2019, 23 Ekim Çarşamba günü yoğun bir katılımla gerçekleşti. Webrazzi Summit, bu sene diğer senelerden farklı olarak 3 farklı sahne ve 5 farklı salonuyla karşımıza çıktı. Disrupt, Grow, Create, Academy ve Startup Lounge olmak üzere farklı salonlarda, farklı sunumlara göz atma fırsatı yakaladığımız konferansımızın Create ve Academy salonunlarında neler yaşandığından kısaca bahsedelim.

Create salonu

Saat 11.00'da Kunduz Kurucu ortağı Başar Başaran'nın "Eğitimin gizli sosu: İnsan mı algoritma mı?" isimli sunumu ile başladı.

Başar Başaran'ın ardından sahneye çıkan ALGOPOLY İş Geliştirme Direktörü Selçuk Can, "Powering up Innovation: Future of Energy" isimli sunumu ile enerji sektörünün geleceği ile ilgili detayları paylaştı.

Leo kurucu ortağı Dana Loberg ise "How will augmented reality change our lives?" isimli sunumu ile artırılmış gerçekliğin hayatımızı nasıl şekillendireceğini paylaştı.

Dana Loberg'ün ardından sahneye çıkan Largo AI kurucu ortağı ve CEO'su Sami Arpa, Create sahnesinde yapay zeka ve film endüstrisinin geleceği ile ilgili önemli detaylar paylaştı.

Moderatörlüğünü Webrazzi yazarı Arden Papuççiyan'ın üstlendiği "Ulaşım dünyasının bugünü ve geleceği" isimli panelde ise önemli isimlerle birlikte otonom sürüş teknolojilerinin geleceğini konuşuldu. Panelin konuşmacıları arasında ise Ford Otosan İnovasyon ve Yeni Girişimler Direktörü Gül Ertuğ, DHL Express Türkiye Bilgi Sistemleri ve Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Serdar Dilmen ve IUGO yönetici partneri Evren Ozatay yer aldı.

Btech Innovation kurucu ortağı ve CEO'su Kuntay Aktas ise Create sahnesinde "3D Printing: A Distrupting Technology" sunumu ile yer aldı.

Kuntay Aktas'ın ardından sahneye çıkan Appsilon kurucu ortağı Buğra Kuloğlu ise "Modern Çağın Simyacısı" isimli sunum ile sahnedeydi.

3M EMEA R&D Direktörü Chris Howitt ise inovatif fikirler ve yönetim süreci ile ile ilgili detayları Create sahnemizde paylaştı.

Create sahnesinin son sunumu ise Buck.ai CEO'su Utku Kaynar'ın "How will automation effect your business?" isimli sunumu oldu.

Academy salonu

Tıpkı Create ve Grow sahnelerimiz gibi Saat 11:00'da başlayan olan Academy sahnemizde ise 4 farklı oturum yer aldı. Academy sahnesi, Sherpa'dan Burcu Gün'ün "Kullanıcı Deneyimi ve Servis Deneyimi arasındaki farklar" isimli Workshop'u ile başladı.

Burcu Gün'ün ardından sahneye çıkan Sherpa'dan Alper Gökalp, "Yeni başlayanlar için kullanıcı deneyimi araştırması" isimli Workshop'u ile sahnedeydi.

Academy sahnesinin ikinci kısmı ise 4129Grey CDO'su Kayhan Dural'ın gerçekleştirdiği "Yaratıcı Sen" isimli Workshop ile başladı.

Academy sahnesi Mosanta kurucusu İlyas Teker'in "2020 İçerik Pazarlaması Planınızı Nasıl Yapmalısınız?" isimli Workshop'u ile sonlandı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.