Webrazzi Developer 2019'un yeni tur konuşmacıları belli oldu

Yazılım dünyasını bir araya getiren Webrazzi Developer 2019'a sayılı günler kaldı. 13 Kasım Çarşamba günü, Raffles İstanbul'da gerçekleştireceğimiz konferansımızın yeni tur konuşmacıları belli oldu
Webrazzi Developer 2019'un yeni tur konuşmacıları belli oldu

Yazılım dünyasını bir araya getiren Webrazzi Developer 2019'a sayılı günler kaldı. 13 Kasım Çarşamba günü, Raffles İstanbul'da gerçekleştireceğimiz konferansımızın yeni tur konuşmacıları belli oldu. Webrazzi Developer 2019'da, yazılım geliştirme, programlama dilleri, teknoloji şirketlerinin altyapısal dönüşüm hikayeleri gibi geliştiricilerin gündemini oluşturan birçok başlığı önemli konuklarıyla ele alacağız. 

Konferansımızın açıklanan yeni tur konuşmacıları ise şu şekilde; Softtech CEO'su Melih Murat Ertem, IBM Türkiye'de Developer Advocacy Lead görevini üstlenen Müge Özkan, İnternet ekosisteminin yakından tanıdığı isim Selçuk Saraç ve Webrazzi Insights raporu ile sahnede olacak olan Nazlı Türdü.

Daha önce açıkladığımız konuşmacıları hatırlatmak gerekirse: Microsoft'un Cloud and Enterprise Business Group Lead'i Cüneyt Batmaz, Teknasyon CTO'su Doğan Aydın, GE'nin VP-Software Engineering'i Evrim Erdoğuş, Holonext'in kurucusu Güven Çelikkaya, Craftbase kurusucu Hakan Erdoğan, Insider'ın Product Lead & Shareholder'i Dr. Hakan Sönmez, Algopoly kurucu ortağı Mustafa Baydoğan, Glovo CTO'su Mustafa Sezgin ve Prisync kurucu ortağı ve Head of Development'ı Neslihan Şirin Saygılı.

Yeni teknolojileri değerlendirip bunların günümüze nasıl entegre edilebileceğinden bahsedeceğimiz konferansımıza katılmak için buradan bilet alabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Altın Sponsorlar

 

Gümüş Sponsorlar

 

Medya Sponsorları

  

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.