Webrazzi Summit 2019'un Grow salonundaki tüm sunumlar ve oturumlar

Disrupt, Grow, Create, Academy ve Startup Lounge olmak üzere farklı salonlarda, farklı sunumlara göz atma fırsatı yakaladığımız konferansımızın Grow salonunda neler yaşandığından kısaca bahsedelim.
Webrazzi Summit 2019'un Grow salonundaki tüm sunumlar ve oturumlar

Türkiye'nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 2019, 23 Ekim Çarşamba günü yoğun bir katılımla gerçekleşti. Webrazzi Summit, bu sene diğer senelerden farklı olarak 3 farklı sahne ve 5 farklı salonuyla karşımıza çıktı. Disrupt, Grow, Create, Academy ve Startup Lounge olmak üzere farklı salonlarda, farklı sunumlara göz atma fırsatı yakaladığımız konferansımızın Grow salonunda neler yaşandığından kısaca bahsedelim.

Grow salonu saat 11:00'da 4129Grey CEO'su Alemşah Öztürk'ün "Yaratıcılık mı? Yapay Zeka mı?" isimli sunumu ile başladı.

Daha sonra sahneye çıkan Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Kölükfakı ise dijital olmaya uzanan yolun detaylarını paylaştı.

Gemius Ülke Müdürü İdil Kesten, "Digital Disruption in Media" isimli sunumunu gerçekleştirdi.

Grow sahnesinin 4. konuşmacısı olan Teads Satış Direktörü Taylan Yüce ise "How Digital Becomes More Real?" isimli sunumu ile dijitalin nasıl daha gerçek olduğunu Webrazzi Summit 2019 ziyaretçilerine aktardı.

L’Oréal Tüketici Ürünleri Satış Direktörü Volkan Yıldız ise Webrazzi Yönetici editörü Ahmet Buğra Ferah ile güzellik sektörünün e-ticaret dünyasına dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

KızlarSoruyor kurucusu Tolga Tanrıseven ise makinelerin topluluklardan ne öğrenebileceği konusunu masaya yatırdı.

Grow sahnesinin ilk bölümü ise Sodexo Yeni İş Geliştirme Direktörü Berna Şamiloğlu Acar'ın "Daha iyi bir müşteri deneyimi mi istiyorsunuz? Çalışanlarınızdan başlayın" isimli paneli ile sonlandı.

Grow sahnemizin ikinci kısmı Webrazzi yazarı Ümit Öncel'in moderatörlüğünde gerçekleşecek olan "E-ihracat'ın Sınırları" paneli ile başladı. Panelin konuşmacıları arasında ise AliExpress Bölge İş Geliştirme Yöneticisi Yaman Alpata, Flo Mağazacılık E-ticaret Alternatif Kanallar Satış Yöneticisi Göktuğ Dikme ve Markastok Kurucu ortağı Sena Yağcı yer aldı.

Panelin ardından ise Grow sahnesinde Webrazzi kurucusu ve CEO'su Arda Kutsal ile Commencis Yönetim Kurulu Başkanı Fatih İşbecer'in yurt dışında büyümenin formülü ile ilgili gerçekleştirecekleri sohbet vardı.

Sohbetin ardından ise Uberall ikinci başkanı Paul O'Donoghue, "The Power of Near Me Brand Experience" isimli sunumu ile sahnedeydi.

Wirecard Genel Müdürü Dündar Özdemir ise sunumunda nakitten dijitale nasıl geçilebileceğini anlattı.

Grow sahnesi The Secrets of Being a Disruptor: How to thrive your business in the era of digital disruption? isimli panel ile sonlandı. Facebook Head of Strategy & Digital Natives'i Kaan Camgöz moderatörlüğünü üstlendiği panelin konuşmacıları arasında ise BluTV Kurucusu ve CEO'su Aydın Doğan Yalçındağ ve Teknasyon Kurucusu ve CEO'su Burak Sağlık yer aldı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.