Webrazzi Summit 2019'un yeni konuşmacıları belli oldu

Konferansımızın bu zamana kadar belli olan konuşmacılarını geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık. Webrazzi Summit 2019'un yeni konuşmacıları da belli oldu.
Webrazzi Summit 2019'un yeni konuşmacıları belli oldu

Türkiye'nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 2019, 23 Ekim 2019'da Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek. Konferansımızın bu zamana kadar belli olan konuşmacılarını geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık. Webrazzi Summit 2019'un yeni konuşmacıları da belli oldu.

BluTV kurucu ve CEO'su Aydın Doğan Yalçındağ, Armut kurucusu Başak Taşpınar Değim, Sherpa Servis ve Teslimat birim yöneticisi Burcu Gün, Teknasyon kurucu ve CEO'su Burak Sağlık, Türkiye İş Bankası Workup'tan Emre Ölçer, FLO Mağazacılık Ecom Alternatif Kanallar Satış Yöneticisi Göktuğ Dikme, Mosanta kurucusu İlyas Teker, Facebook Head of Strategy & Digital Natives görevini üstlenen Kaan Camgöz, Btech Innovation kurucu ortağı ve CEO'su Kuntay Aktaş, Markastok kurucu ortağı Sena Yağcı, Sherpa Strateji ve MIS birim yöneticisi Alper Gökalp ve L'Oréal Satış Direktörü Volkan Yıldız açıklanan yeni konuşmacılarımız oldu. 60'dan fazla konuşmacının yer alacağı Webrazzi Summit'teki tüm konuşmacılara buradan ulaşabilirsiniz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da dijital odaklı girişimci ve yatırımcıların çok sayıda oturum ve workshop çalışmalarıyla sektörel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşacakları Webrazzi Summit 2019'da dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret, finansal servisler, girişim sermayesi, melek yatırım, online oyun, mobil uygulamalar ve daha birçok konu ele alınırken, hızla değişen internet ekosistemindeki güncel gelişmeler sektörün önemli isimleriyle enine boyuna tartışılacak. Ancak bu sene geçen senelerden farklı olarak Webrazzi Summit 2019 5 farklı salonda gerçekleşecek.

Konferansımıza katılmak için buradan bilet alabileceğinizi ve tüm konuşmacılar için buraya göz atabileceğinizi belirtelim.

Bununla birlikte Webrazzi Summit kapsamında düzenlenecek olan girişimcilik yarışması Webrazzi Arena, genç girişimcileri yerli ve yabancı potansiyel yatırımcı ve kullanıcılarla buluşturarak son derece değerli iş ve tanıtım fırsatları sunacak. Ayrıca girişimlerine hız kazandırmak isteyen genç girişimciler, Startup Lounge alanında gün boyunca kendilerine ayrılmış özel alanda potansiyel müşteri, iş ortakları ve yatırımcılarla direkt iletişim kurma şansı yakalayacak.

SPONSORLAR

Elmas Sponsorlar

Platin Sponsorlar

 

Altın Sponsorlar

 

Gümüş Sponsorlar

Startup Lounge İş Ortakları

Medya Sponsorları

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.