Jet Sosyete'nin yeni bölümleri yalnızca Puhu TV’de yayınlanacak

Jet Sosyete, Ekim ayında 50 dakikalık izlenme süresiyle yalnızca Puhu TV'de yayınlanacak.
Jet Sosyete'nin yeni bölümleri yalnızca Puhu TV’de yayınlanacak

Mayıs ayında Discovery'nin eğlence ve yaşam tarzı kanallaTLC ve DMAX'in içerik anlaşmasıyla gündeme gelen puhutv, yeni bir içerik atağıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Senaristliğini Gülse Birsel’in üstlendiği sevilen komedi dizisi Jet Sosyete'nin yeni sezonu Ekim ayında yalnızca puhutv'de  yayınlanacak. 50 dakikalık izlenme süresiyle izleyiciyle buluşacak olan Jet Sosyete'nin sadece puhutv'de yerini almasıyla geleneksel yapımların dijitale kaymasının önü bir kez daha açılmış oluyor. 

Yeni sezonda göreceğimiz oyuncular Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin olarak öne çıkarken, , Çağlar Çorumlunun açıklanan isimler arasında yer almaması dikkat çekti. Yine de Özpamuk ve Yüksel Ailelerinin kahramanlarının izleyicileri ekrana kitleyeceğini söylemek mümkün. Yeni dönem Jet Sosyete’nin yönetmen koltuğunda ise yine Hakan Algül'ün oturduğunu söylemekte fayda var. 

Gülse Birsel imzası taşıyan yapımlardan alışkın olduğumuz üzere yeni sezonda sürpriz konukların da bölümlere renk katması bekleniyor. Ekim ayında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan ekibin, Pazar günü sete çıkacağını da ekleyelim. Dizinin hayranları, her hafta 1 bölümü yayınlanacak Jet Sosyete'nin önceki tüm bölümlerini de yine puhutv.com’dan izleyebilecek. Puhutv.com kullanıcıları ise Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine puhutv.com adresinden, puhutv ios ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV’den ulaşabilecek. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.