N11.com ikinci el araç satışına başladı

İkinci el araç pazarına N11.com da dahil oldu.
N11.com ikinci el araç satışına başladı

Ülkemizin en önemli e-ticaret platformlarından olan n11.com, oldukça dikkat çeken bir yenilikle ile karşımızda. Daha önce belli dönemlerde 0 km otomobil satışları da gerçekleştiren n11.com, ikinci el otomobil satışına başladı. Binlerce seçenek arasından en iyi 2. el araçları kullanıcıları için bulduğunu iddia eden n11.com, "İkinci El Araç Satışı - "0" Km Araç Alır Gibi - n11.com" kampanyasını resmen başlattı.

Kampanya detaylarında paylaşılan bilgilere göre 29 Temmuz tarihinde başlayan İkinci El Araç Satışı kampanyası 29 Eylül tarihinde sonlanacak. İkinci el araç satın almak isteyenler için güvenli bir seçenek sunmak isteyen n11.com, noterde satış devir işlemleri yapılana kadar ödediğiniz tutarın n11 güvencesinde kalacağını da belirtiyor.

Online olarak kolaylıkla alınabilen aracın devir teslim işlemlerini de kullanıcısı adına gerçekleştiren n11.com, şu an için kampanya dahilinde 15 farklı ikinci el araç bulunduruyor. n11.com aracılığı ile ikinci el araç satın almak isteyenler Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Denizbank, Albaraka Türk Katılım arasından kullandığınız bankayı seçerek “Hesaptan Havale” ile ödemesini gerçekleştirebilir.

Aracı online satın almanın ardından gereken süreçler

Otomobili online olarak satın almanızın ardından, n11.com yetkilileri sizinle irtibata geçerek satın almış olduğunuz aracın devirlerini sizin adınıza yapabilmek için vekaletname örneği iletecektir. İlgili vekaletnameyi dilediğiniz noterde çıkardıktan sonra n11.com'a fotoğraf ya da e-posta yolu ile iletmeniz yeterli oluyor. Sonrasında n11 yetkilileri araç devir işlemini sizin adınıza tamamlıyorlar. Satın alınan otomobiller, noter satış devri yapıldıktan sonra randevu verilerek sahiplerine teslim edilecek.

Araçlar ile ilgili hazırlanan ekspertiz raporlarını kolaylıkla araçların yer aldığı sayfalardan indirebilirsiniz. İkinci el araç satışı için DOD, OtoNova ve Gülan otomotiv galerileri ile anlaşan n11.com, şu an için sadece bu galerilerin otomobillerini listeliyor.

Otomotiv piyasasındaki durgunluk markaları dijital çözümler üretmeye itiyor gibi görünüyor. Online ikinci el araç satışı konusunda hizmet veren girişimler olduğunu da hatırlatalım. 343 bin üyeye ulaşan ikinciyeni.com ve 2014 yılında kurulan Oto.net, online olarak ikinci el araç satışı gerçekleştiriyorlar.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.