Temmuz ayında Netflix Türkiye'de neler var?

Netflix Türkiye, Temmuz ayında da merakla beklenen içeriklerini yayınlamaya devam ediyor. Biz de sizler için Temmuz ayında yayınlanacak içerikleri listeledik.
Temmuz ayında Netflix Türkiye'de neler var?

Netflix Türkiye, Temmuz ayında da merakla beklenen içeriklerini yayınlamaya devam ediyor. Stranger Things'in üçüncü sezonundan Queer Eye'a, La casa de papel'in yeni sezonundan You Me Her'e birçok orijinal Netflix yapımı önümüzdeki ay yayınlanırken, eski ve yeni birçok film de platformdaki yerini alacak. Biz de sizler için Temmuz ayında yayınlanacak içerikleri listeledik.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

Stranger Things 3

Yayın tarihi: 4 Temmuz

Kuduz fareler ve Sovyet casuslardan Yeni Kola ve yepyeni bir AVM'ye kadar Hawkins'de 1985 yazı yaşanıyor ve büyük değişiklikler kapıda.

La casa de papel: 3. Kısım

Yayın tarihi: 19 Temmuz

Profesör ve ekibi, Rio’yu kurtarmak için yeniden bir araya geliyor. Cesur ve tehlikeli bir planla bu kez İspanya Merkez Bankası’nı hedef alan ekip, asla yılmayacak.

Comedians in Cars Getting Coffee: New 2019: Freshly Brewed

Yayın tarihi: 19 Temmuz

Jerry Seinfeld'in gezici talk show'unda kahve, kahkaha ve klasik arabaların birleşimi, komedinin en zeki isimleriyle kafein yüklü maceralara dönüşüyor.

Workin' Moms: 2. Sezon

Yayın tarihi: 25 Temmuz

Çocuklar, yaşlanma, iş-hayat dengesi ve zorlu ilişki sorunlarıyla uğraşan Kate, Frankie, Anne ve şimdi de Ian çocuklarıyla birlikte büyüyüp serpilir.

Queer Eye: 4. Sezon

Yayın tarihi: 19 Temmuz

Muhteşem Beşli, Kansas City’ye geri dönüyor. İlham verici baştan yaratmalara ve duygusal anlara şahit olmak için Antoni, Bobby, Jonathan, Karamo ve Tan’e katılın.

The Last Czars

Yayın tarihi: 3 Temmuz

20. yüzyılın başlarında sosyal ayaklanma Rusya'yı sardığında, Çar II. Nikolay'ın değişime direnmesi bir devrim başlatır ve bir hanedanı sona erdirir.

Yummy Mummies: 2. Sezon

Yayın tarihi: 3 Temmuz

Çekici Anneler anneliğe alışırken, seks hayatlarına heyecan katarken ve yeniden hamile kalmayı isteyip istemediklerini sorgularken aralarına yeni bir üye katılır.

You Me Her: 4. Sezon

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Bağlılık töreniyle evlenen Emma, Jack ve Izzy ebeveyn olmaya hazırlanırken banliyöde yaşama fikrini değerlendirir.

Extreme Engagement 

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Nişanlı bir çift, bir yıllık bir süre boyunca sekiz farklı kültürün evlilik geleneklerini keşfedecekleri bir yolculuğa çıkıp bağlılıklarını test ediyor.

Blown Away 

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Cam üfleme sanatıyla heykel yapımında usta olan on sanatçı, 60 bin dolarlık ödülü almak ve şampiyon olmak için kıyasıya bir rekabet içinde.

Typewriter

Yayın tarihi: 19 Temmuz

Bir aile, Goa'nın bir banliyösünde yer alan ve perili olduğuna inanılan bir eve taşınır. Ardından genç arkadaşlardan oluşan bir grup, evi araştırma cesaretini gösterir.

Another Life 

Yayın tarihi: 25 Temmuz

Dünya dışı bir nesnenin kökenini araştırmak üzere yüksek riskli bir göreve giden Astronot Niko Breckenridge ve genç mürettebatı, akıl almaz tehlikelerle karşılaşır.

My First First Love: 2. Sezon

Yayın tarihi: 26 Temmuz

Tae-o ve arkadaşları, dostluğun ve aşkın iniş çıkışlarıyla uğraşırken birbirleriyle olan ilişkilerinde yeni zorluklarla karşı karşıya kalır.

Sugar Rush: 2. Sezon 

Yayın tarihi: 26 Temmuz

Hızlı tempolu yarışmada, pastacılar hem lezzet hem görünüm olarak en muhteşem tatlıları hazırlamak için zamana karşı yarışıyor.

NETFLIX FİLMLERİ

The Red Sea Diving Resort 

Yayın tarihi: 31 Temmuz

Etiyopyalı mültecileri İsrail'e gizlice götürmek üzere cesur bir Mossad ajanının (Chris Evans) önderliğinde tehlikeli bir görev üstlenen ekip, gerçek turistler için paravan bir otel açar.

Kidnapping Stella 

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Fidye için kaçırılarak bağlanmış ve ağzı tıkanmış hâlde alıkonulan bir kadın, kendini kaçıran maskeli kişilerin yaptığı detaylı planı bozmak için sahip olduğu sınırlı güçleri kullanır.

Cities of Last Things

Yayın tarihi: 11 Temmuz

Tersine kronolojiyle gelişen distopik hikâyede, karmaşık geçmişi olan bir adam onlarca yıl önce kendisine yanlış yapan kişilerden intikam alıyor.

Point Blank

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Acil servis hemşiresi bir adam, hamile karısını kurtarmak için yaralı bir cinayet zanlısıyla iş birliği yaparak zamana, rakip suçlulara ve hain polislere karşı mücadele verir.

4 latas 

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Eski bir Renault ile Sahra Çölü’nü geçen iki arkadaş, 30 yıl önce aynı yolculuğu yaptıkları bir arkadaşlarıyla buluşmak üzere Mali’ye gider.

Secret Obsession 

Yayın tarihi: 18 Temmuz

Bir kadın, korkunç bir saldırının ardından kısmi hafıza kaybıyla uyanır. Hafızasını geri kazanma mücadelesi verirken en yakınındakilere gerçekten güvenebilecek midir?

Boi 

Yayın tarihi: 26 Temmuz

Genç bir Katalan şoför, iki Çinli iş adamını Barselona'da dolaştırırken kendisini yanılsamalarla dolu bir maceranın içinde bulur.

Girls With Balls

Yayın tarihi: 26 Temmuz

Bir kadın voleybol takımının üyeleri, ormanda mahsur kalıp sapkın avcılar tarafından avlanmaya başlayınca kendilerini hayatlarının en tehlikeli oyununda bulurlar.

The Son

Yayın tarihi: 26 Temmuz

50 yaşındaki bohem ressam Lorenzo, yeni eşinden bir erkek bebek beklemektedir. Bebeğin bakımını takıntı hâline getiren eşi, onu dünyadan ve babasından uzak tutar.

 

NETFLIX ORİJİNAL KOMEDİLERİ

Katherine Ryan: Glitter Room 

Yayın tarihi: 1 Temmuz

Katherine Ryan, Los Angeles'ta çekilen bu sivri stand up gösterisinde erkekler, kek satışları, kraliyet ailesi, DNA testleri ve daha fazlası hakkında konuşuyor.

Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein 

Yayın tarihi: 16 Temmuz

Ünlü bir eserin berbat televizyon uyarlamasında rol alan aktör babasına ilişkin kayıtları bulan David Harbour, aile sırlarını araştırmaya başlar.

Whitney Cummings: Can I Touch It?

Yayın tarihi: 30 Temmuz

Whitney Cummings, “Dokunabilir miyim?” sorusunu hem fiziksel temas hem de hassas konulara değinme açısından ele alıyor.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

Parchís: El documental

Yayın tarihi: 10 Temmuz

1980'lerin İspanyol çocuk müzik grubu Parchís'e, eski grup üyeleri ve gruba yakın kişilerle yapılan röportajlar, konser görüntüleri ve başka kaynaklar aracılığıyla detaylı bir bakış.

Taco Chronicles

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Taco'nun tarihçesine, Meksika'daki önemine, küresel cazibesine ve pastor, carnitas, canasta, asada, barbacoa ve guisados çeşitlerine saygı duruşu niteliğinde bir yapım.

Last Chance U: INDY: 2. Kısım 

Yayın tarihi: 19 Temmuz

Çığır açan belgesel dizinin ikinci sezonu, yine koç Jason Brown ve Kansas’taki Independence Yüksekokulunun futbol programını konu alıyor.

The Great Hack

Yayın tarihi: 24 Temmuz

Bu belgesel, psikolojik ve politik manipülasyon yoluyla dünya genelindeki seçimlere müdahale eden Cambridge Analytica şirketini mercek altına alıyor.

NETFLIX AİLE VE ÇOCUK

Free Rein: 3. Sezon 

Yayın tarihi: 6 Temmuz

"İngiltere Küçükler Takımı"na seçilecek tek bir üye için yapılan seçmeler yüzünden yazın Bright Fields'da rekabet kızışırken arkadaşlar birbirine düşer.

Family Reunion 

Yayın tarihi: 10 Temmuz

Seattle'dan Amerika'nın güneyindeki muhafazakâr bir kasabaya taşınan McKellan ailesi, buradaki yavaş tempolu, geleneksel yaşama alışmaya çalışır.

3Below: Tales of Arcadia: 2. Kısım

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Arcadia'da hâlâ mahsur olan soylu uzaylı kardeşler Aja ve Krel, eve dönmenin yolunu aramaya devam ederken General Morando, Dünya'yı istila etmek için bir plan yapar.

True Tunes: Songs 

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Kısa, neşeli müzik videolarından oluşan bu eğlenceli seri, klasik çocuk şarkılarına modern bir yorum getiriyor. True ve arkadaşlarıyla birlikte şarkı söyleyin!

Pinky Malinky: 3. Kısım 

Yayın tarihi: 17 Temmuz

İnsanların dünyasında yaşayan sosis çocuk Pinky Malinky, en iyi arkadaşları Babs ve JJ ile birlikte küçük şeylerin tadını çıkarmayı öğreniyor.

The Epic Tales of Captain Underpants: 3. Sezon 

Yayın tarihi: 19 Temmuz

Şakacı dördüncü sınıf öğrencileri George ve Harold, yaz kampının umdukları kadar eğlenceli olmadığını görünce şoke olur… tra-la-LAAA!

The Worst Witch: 3. Sezon 

Yayın tarihi: 26 Temmuz

Öz güveni artan Mildred, Cackle Akademi'ye dönerken annesi de okulun ilk cadı olmayan öğretmeni olarak işe başlar.

NETFLIX ANİME

SAINT SEIYA: Knights of the Zodiac 

Yayın tarihi: 19 Temmuz

Seiya ve Zodyak Şövalyeleri, yeniden doğan Yunan Tanrıçası Athena'yı insanlığı yok etmeyi amaçlayan uğursuz güçlere karşı verdiği savaşta korumaya ant içer.

Kengan Ashura: l. Kısım

Yayın tarihi: 31 Temmuz

Yasa dışı gladyatörlük yapan Tokita Ohma, muazzam iş anlaşmaları için bu acımasız müsabakalarda bahse tutuşan büyük şirket patronu Nogi Hideki adına dövüşmektedir.

TANINMIŞ FİLM VE DİZİLER

Suits: 7. Sezon

Yayın tarihi: 12 Temmuz

Kader Ajanları (The Adjustment Bureau)

Yayın tarihi: 1 Temmuz

16. Doğum Günüm (Sixteen Candles)

Yayın tarihi: 1 Temmuz

Nedimeler (Bridesmaids)

Yayın tarihi: 1 Temmuz

Clueless

Yayın tarihi: 1 Temmuz

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.