GetirYemek, Anadolu Yakası’nda belirli bölgelerde kullanıma sunuldu
Girişim

GetirYemek, Anadolu Yakası’nda belirli bölgelerde kullanıma sunuldu

Şubat ayının ilk günlerinde Anında teslimat servisi Getir'in yemek siparişi servisi olan GetirYemek’in kullanıma sunulduğunu sizlere aktarmıştık. İlk etapta sadece Android platformu ve Avrupa Yakası’nda bulunan belirli bölgelerde kullanıma sunulan GetirYemek, Anadolu Yakası bulunan belirli bölgeler için de kullanıma sunuldu.

Sadece Anadolu Yakası için kullanıma sunulmak ile de kalmayan GetirYemek, şu an iOS platformundaki cihazlar tarafından da kullanılabiliyor. Kısacası GetirYemek servisi hem Android hem de iOS platformlarında tüm İstanbul'daki belirli bölgelerde kolayca kullanılabiliyor.

Ofisimizin bulunduğu Suadiye bölgesinde toplamda 11 restorandan yiyecek getirebilen GetirYemek, şu an için yemek siparişlerinde herhangi bir getirme bedeli de almıyor. Son olarak GetirYemek servisinin tüm detaylarının Getir kurucusu Nazım Salur ve Arda Kutsal tarafından Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımızda detaylı bir şekilde konuşulacağını da hatırlatalım.

Yorumlar (1)
  1. Bence Getir Yemek projesinin tutması için çalışanlarının da doğru seçilmesi gerekiyor. Sonuçta son tüketicinin esnaf olduğunu göz önüne alırsak ve haklı olarak ticaret yaptıklarını kabul ettiğimiz durumda. Sinan Beşkök gibi Getiryemek yöneticilerinin acil olarak kişisel egolarından sıyrılmaları gerekmektedir. Bu süreçte yemeksepeti ni incelediğimizde esnaf ile esnaf olan, yazılım bilenle aynı dili konuşan çalışanlarla süreci iyi yönetiyor. Bu şekilde bu iş yürümez...