Game of Thrones'un final sezonu 14 Nisan tarihinde geliyor

Game of Thrones dizisinin resmi YouTube kanalından yayınlanan bir tanıtım videosuna göre 8. sezonun ilk bölümü 14 Nisan tarihinde yayınlanacak.
Game of Thrones'un final sezonu 14 Nisan tarihinde geliyor

Günümüzün en popüler dizilerinden biri olan ve merakla beklenen Game of Thrones, kısa bir süre sonra karşımıza çıkacak. 2019 yılında final sezonu olan 8. sezonunu görücüye çıkaracak olan dizinin Nisan ayında geleceği daha önce açıklanmıştı. Bugün yayınlanan bir video ile Game of Thrones dizisinin 8. sezonunun ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

Game of Thrones dizisinin resmi YouTube kanalından yayınlanan bir tanıtım videosuna göre 8. sezonun ilk bölümü 14 Nisan tarihinde yayınlanacak. Yayınlanan tanıtım videosunda ise Stark ailesinin üyeleri olan Arya Stark, Sansa Stark ve Jon Snow karakterlerini görüyoruz.

Videoda 3 kardeşi Stark ailesinin evi olan Winterfell'de aile mezarlıklarında yürüdüklerini görüyoruz. Tanıtım videosunun sonunda ise karşılarına kendi mezarları yani heykelleri çıkıyor. Bu durum 3 kardeşin final sezonunda ölebileceklerinin işareti olabilir. Tabii ki Game of Thrones'un şaşırtmaları seven bir dizi olduğunu da unutmamak gerekir.

Sadece 6 bölümden oluşacak

7. sezona kadar her sezon için 10 bölüm sunan Game of Thrones, geçtiğimiz yıl yayınlanan 7. sezonunda ise toplamda 8 bölüm sunmuştu. Dizinin final sezonu olacak olan 8. sezon için ise tıpkı 7. sezondakine benzer bir karar alınmış gibi görünüyor. Dizinin final sezonu sadece 6 bölümden oluşacak. Son olarak bu 6 bölümün eski bölümlere oranla daha uzun olacaklarını da ekleyelim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.