Müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı TeamGram, Latin Amerika pazarına açılıyor

Web tabanlı ve mobil iş yazılımlarıyla şirketlerin satış performansını artırmayı hedefleyen bir girişim olarak karşımıza çıkan TeamGram, Latin Amerika pazarında hizmet vermeye başladığını duyurdu.
Müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı TeamGram, Latin Amerika pazarına açılıyor

Web tabanlı ve mobil iş yazılımlarıyla şirketlerin satış performansını artırmayı hedefleyen bir girişim olarak karşımıza çıkan TeamGram, Latin Amerika pazarında hizmet vermeye başladığını duyurdu. Kurulduğu 2017 yılından bu yana ülkemizin dışında Almanya, ABD, Güney Afrika, Hindistan, İngiltere, İsveç ve Kanada gibi ülkelerde de hizmet veren TeamGram, Arjantin, Meksika ve Brezilya pazarlarına giriş yaptı.

Arjantin ve Meksika'da İspanyolcaBrezilya'da ise Portekizce hizmet sunacak olan TeamGram'ın Kanada merkezli bir şirket olduğunu fakat yazılım geliştirme merkezinin İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde bulunduğunu da ekleyelim.

Özellikle satış ekiplerinin her gün sıklıkla yaptığı işleri hafifleterek, kullanıcı firmaların satışlarını artırmayı hedefleyen TeamGram, temelde şirket içindeki bilgi akışının düzenli kaydedilmesini ve istenildiği anda ulaşılabilir olmasını sağlıyor.

CRM yazılımlarının bugün büyük şirketlerin neredeyse tamamında vazgeçilmez iş araçları haline geldiğini ve bu yazılımların KOBİ’lerin de iş süreçlerinde yer almasının önemli bir fark yaratacağını belirten TeamGram CEO’su Ahmet Yürekli, TeamGram’ın Türkiye’de yaygın biçimde kullanılıyor olmasının global pazarda büyük avantaj sağladığını da belirtti.

Türkiye’deki kullanıcılarının ihtiyaçlarının isteklerinin ve önerilerinin başta Latin Amerika olmak üzere tüm hızlı büyüyen ekonomilerdeki KOBİ’lerin beklentileriyle neredeyse bire bir aynı olduğunu dile getiren Yürekli, Arge merkezlerinin Silikon Vadisi’nde olması durumunda, dünya KOBİ’lerinin ihtiyaçlarına bu kadar uygun teknoloji geliştirmelerinin mümkün olmayabileceğini de ekledi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.