Yeni Fikirler Yeni İşler 2018 Demo Day'de sahneye çıkan 22 girişim

Dikkat çeken girişimlerin yer aldığı YFYİ'de sahne alanları aşağıda bulabilirsiniz. Günün sonunda ise kazanan belirlendiğinde ayrıca sizlere aktacağız. 
Yeni Fikirler Yeni İşler 2018 Demo Day'de sahneye çıkan 22 girişim

Yeni Fikirler Yeni İşler Hızlandırma programına bu yıl seçilen 22 girişimin sahne aldığı günü yerinden takip ettik. Daha önce sizlere aktardığımız gibi Ankarada'yız ;) Dikkat çeken girişimlerin yer aldığı YFYİ'de sahne alanları aşağıda bulabilirsiniz. Günün sonunda ise kazanan belirlendiğinde ayrıca sizlere aktacağız. Bu arada etkinlik alanını merak edenler buradan videomuza ulaşabilirler.

Parxlab.co: Açık ve kapalı otoparklarda araç yönlendirme ve otopark yönetimi yaparak müşteri memnuniyetini ve genel verimi artırmayı hedefleyen Parxlab, en yakın park noktasını hızlıca bulmanızı sağlıyor.

AREYTech: AREYLight , Aydınlatma için harcanan Enerji ve Maliyeti yapay zeka teknolojisiyle azaltarak %60'a kadar tasarruf ve verimlilik sağlayan çevre dostu bir çözümdür.

B-PREG: B-PREG, araç hafifletme ve yakıt tasarrufu konusunda ulaştırma sektörü için hafif, geri dönüştürülebilir ve yüksek performanslı doğal elyaf takviyeli kompozit malzemeler üretmekte.

Blok-Z: Blok-Z, Elektrik dağıtım firmalarına bağlı elektrik üreticilerinin ödemelerini blok zinciri altyapısıyla eşten eşe olarak ödemelerine olanak sağlayan çözümler geliştirmektedir.

Coolin: Coolin insülin ürünlerini ve diğer soğuk zincir ilaçlarını 2-8 santigrat derece aralığında 72 saate kadar tutabilen, akıllı, taşınabilir bir soğutucudur, mobil uygulaması ile birlikte diyabetlilerin hayatlarını kolaylaştırır.

Davetcom: Davet.com düğün sahiplerinin online olarak kendi düğün sitelerini tasarlayabildikleri, ihtiyacı olan ürünlerden hediye istek listesi oluşturabildikleri ve bunu kolayca arkadaşlarıyla paylaşabildikleri bir platformdur.

DORA: DORA detaylı incelenmesi gereken arazilerin işaretlenmesini verimli hale getirerek haritalandırma işlemini hızlandıran bir akıllı işaretleme sistemidir.

Gears: Otonom Araç Modülü sayesinde aracınıza otonom özellikler katabilir, güven içinde ve rahat yolculuk yapabilirsiniz.

Happy Meal: Happy Meal müşterilerinin kendi beyin dalgalarını kullanarak kilolarını kontrol etmelerini sağlayan bir üründür.

HERA: Kişilik analizi ve yetenek yönetimi platformu olan Hera, İK departmanlarının doğru yeteneği bulmak ve etkili takım oluşturmak ihtiyaçlarına cevap veren hızlı, doğru ve çalışanlar için eğlenceli bir çözümdür.

Inovarium: Inovarium ekibi olarak, imalat sektöründeki KOBİ’lerin üreteceği ürünler için yüksek doğrulukta maliyet tahminlemesi yapan ve süreç iyileştirmeleri sayesinde firmanın verimin %5-15 arasında arttırırken firmaya ekstra maliyet getirmeyen Sanal Fabrika Modeli Yazılımı geliştiriyoruz.

MicroSolar: Microsolar aynı anda elektrik ve sıcak su üreten güneş panellerin tasarlar, üretir ve satar.

Pappirus: Pappirus yapay zeka tabanlı akıllı analiz sistemiyle küçük ve orta ölçekli işletmelerin sosyal medya üzerindeki geri dönüş oranlarını ve müşteriye erişim oranlarını arttıramaya çalışan SaaS girişimdir.

Qwerty: Lifecare, ideal vücuduna kavuşmak aynı zamanda sağlıklı beslenmek isteyen kullanıcılar için kişisel beslenme programının vücut analiz sonuçlarına göre diyetisyen tarafından uzaktan verilmesini sağlayan ve bunun için tasarlanmış ev tipi profesyonel kişisel vücut analiz cihazı, mobil uygulama ve diyetisyenlerin danışanlarının beslenme programını yazarak onları takip edeceği bir diyetisyen kontrol panelidir.

Robibot: Robibot, anne-babaların çocuklarını bilgisayar ve telefonlardan uzak tutmaları için çözüm sunarken aynı zamanda çocuklarıyla daha verimli vakit geçirmelerini sağlar.

Ruwell: Ruwell, acil yardım çağrısı gönderebilen, anlık konum bildirebilen, giyilebilir/gizlenebilir forma sahip, telefondan bağımsız çalışabilen kişisel akıllı güvenlik cihazıdır.

SafeTech: SMART SCADA SIEM, kritik altyapı tesislerinin denetimini sağlayan SCADA sistemlerini operasyonel tehditlere ve siber saldırılara karşı koruyan milli SCADA Saldırı Tespit ve Engelleme Sistemidir.

Sensgreen: Sensgreen, gelismis sensörler ve yapay zeka algoritmalari kullanarak ticari binalarda enerji verimliligi cözümleri gelistirmektedir.

Triwi: Meme Kanseri erken teşhisi ve meme sağlığı takibi için akıllı sütyen.

Ultralab: uBeat, anne karnındaki bebeğin kalp atışlarının saklanabildiği, paylaşılabildiği ve nabız grafiğinin yan ürünlerde kullanılabildiği, hamile kadınlara yönelik bir platformdur.

Warden Legal: Warden ticari hukuk piyasalarında boy gösteren müşterilerinin işlerini geliştirmek için yapay zeka hukuk asistanları ve analiz ürünleri geliştirir.

InfraDynamics: Infradynamics birçok farklı kansere türü için seçici ve yan etkisi olmayan gelişmiş ilaçların üretilmesini hedefleyen yeni gelişme aşamasında bir şirkettir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.