Acele edin! Startup Lounge için sınırlı sayıda yerimiz kaldı

Acele edin! Startup Lounge için sınırlı sayıda yerimiz kaldı

17 Ekim 2018 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent'te düzenleyeceğimiz Webrazzi Summit 2018'e oldukça kısıtlı bir süre kaldı. Webrazzi Summit 2018, geçen senelerde de olduğu gibi Startup Lounge adı altında girişimciler için özel bir alana da ev sahipliği yapacak.

Geçtiğimiz Mayıs ayında girişim ve girişimciler için önemli fırsatlar sunan Startup Lounge paketimizin satışta çıktığını sizlere aktarmıştık. Yaklaşık 3 aylık sürenin ardından Startup Lounge için sınırlı sayıda yerimiz kaldığını da belirtelim. Startup Lounge alanına katılmak isteyen girişimlerin ellerini çabuk tutmaları gerekiyor.

Startup Lounge paketi neler sunuyor?

Kurucu ortak veya girişim çalışanı için 2 kişilik Webrazzi Summit 2018 davetiyesi sunan Startup Lounge paketi, girişimlere Startup Lounge alanında yer alarak potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla tanışma fırsatı da sunuyor.

Startup Lounge paketi'nin Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen 2 bine yakın Webrazzi Summit katılımcısıyla tanışma ve onlardan geri bildirim alabilme şansı sunduğunu da ekleyelim. Startup Lounge alanına henüz kapalı beta sürecinde olan girişimlerden tutun da, yatırım almış ve büyüme evresinde olan tüm girişimler katılabilirler.

Startup Lounge alanında yer alacak tüm girişimlere birer masa veriyoruz, burada sunum yapmak için bir bilgisayar veya monitör kurulumu yapabilirler. Girişimlerin yanlarında firmalarında dair tişört ya da sticker gibi ürünler getirerek katılımcılarımıza dağıtabileceklerini de belirtelim.

Son olarak Startup Lounge paketinin 5 bin 900 TL fiyat etiketi ile satın alınabildiğini de ekleyelim. Dilerseniz Startup Lounge biletini burdan satın alabilirsiniz.

WEBRAZZİ SUMMIT 2018 SPONSORLARI

Elmas Sponsorlar

  

Platin Sponsorlar

 

Altın Sponsorlar

       

Gümüş Sponsorlar

  

Startup Lounge Ortakları

 

Medya Sponsorları

  

Destekleyenler

  

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.