Acele edin... Girişim ve girişimciler için önemli fırsatlar sunan Startup Lounge paketimiz satışta

Acele edin... Girişim ve girişimciler için önemli fırsatlar sunan Startup Lounge paketimiz satışta

Her yıl olduğu gibi 2018 yılında da Türkiye ve yakın coğrafyadan İnternet ile Teknoloji sektörlerinin buluşacağı Webrazzi Summit ile karşınızda olacağız. 17 Ekim 2018 tarihinde düzenlenecek olan Webrazzi Summit 2018, tıpkı geçen senelerde de olduğu gibi  Startup Lounge adı altında girişimciler için özel bir alana ev sahipliği yapacak.

Girişimcilik yarışmamız Webrazzi Arena ve girişimciler için özel olarak tasarladığımız ‘fuar alanı’ Startup Lounge, özellikle girişimlerine ivme kazandırmak isteyen girişimciler için biçilmiş kaftan. Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi 10’larca girişim, birbirinden değerli Startup Lounge iş ortaklarımız ve 100’lerce katılımcıyla dolu olacak olan Startup Lounge alanı, girişimciler için etkili bir tanıtım-pazarlama anlamı taşıyor.

2 kişi (kurucu ortak, girişim çalışanı) için Webrazzi Summit 2018 davetiyesi de içeren Startup Lounge paketinin 5 bin 900 TL (KDV Dahil) değerinde olduğunu da ekleyelim. Startup Lounge’a henüz kapalı beta sürecinde olan girişimlerden tutun da, yatırım almış ve büyüme evresinde olan tüm girişimler katılabilirler.

Startup Lounge paketinde neler var?

Girişimler için 5000 TL değerinde olan Startup Lounge paketi içinde aşağıdaki imkan ve avantajlar bulunuyor;

  • 2 kişi (kurucu ortak, girişim çalışanı) için Webrazzi Summit 2018 davetiyesi.
  • Startup Lounge alanında yer alarak potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla tanışma fırsatı.
  • Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen 2 bine yakın Webrazzi Summit katılımcısıyla girişim olarak tanışma ve onlardan geri bildirim alabilme şansı.

Startup Lounge’a katılmayı düşünen girişimcilerin özellikle dikkat etmesi gerekenler neler?

Girişiminizi Startup Lounge alanında tanıtırken aşağıdaki detaylara dikkat ederek daha fazla ilgi ve daha yüksek geri dönüşler elde edebilirsiniz;

  • Startup Lounge alanında yer alacak tüm girişimlere birer masa veriyoruz. Burada demo/sunum yapmak için bir bilgisayar/monitor kurulumu yapabilirsiniz.
  • iPad gibi küçük cihazlar ya da bilgisayar yardımıyla ufak bir form hazırlayarak katılımcılardan doldurmalarını talep edebilir, kafanızdaki kampanya ya da fikir için veri toplayabilirsiniz.
  • Yanınızda girişiminize dair tişört ya da sticker gibi ürünler getirere katılımcılarımıza dağıtabilirsiniz
  • Webrazzi Summit 2018 katılımcılarına özel olarak beta versiyon kullanım hakkı ya da çeşitli indirim kurguları tasarlayabilirsiniz.

Dilerseniz Startup Lounge paketini buradan satın alabilirsiniz.

WEBRAZZİ SUMMIT 2018 SPONSORLARI

Elmas Sponsorlar

  

Platin Sponsorlar

 

Altın Sponsorlar

       

Gümüş Sponsorlar

  

Startup Lounge Ortakları

 

Medya Sponsorları

  

Destekleyenler

  

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.