Webrazzi.com yeni tasarımı ve dikkat çeken özellikleri ile karşınızda

Evet beklenen gün geldi Webrazzi’nin yeni arayüzü ile karşınızdayız. Webrazzi'nin 12. doğum günü olan bugün hayata geçirmemiz bize de bir hediye oldu.
Webrazzi.com yeni tasarımı ve dikkat çeken özellikleri ile karşınızda

Evet beklenen gün geldi Webrazzi’nin yeni arayüz tasarımı ile karşınızdayız. Sizler yavaş yavaş yeni tasarımı deneyimlerken detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Son olarak 2014'te yenilenen Webrazzi’nin arayüz tasarımı uzun süredir planımızdaydı. Bu yaz başında başlayan tasarım değişimini ve yeni ürünleri bugün yayına aldık. Webrazzi'nin 12. doğum günü olan bugün hayata geçirmemiz bize de bir hediye oldu. Kısaca Webrazzi'nin tasarım değişimlerine bakarak detaylandıralım istiyorum. Webrazzi’nin 22 Ağustos 2006 tarihindeki haline buradan, 29 Ağustos 2010 tarihindeki görüntüsüne ise buradan ulaşabilirsiniz. 2014'te yaptığımız tasarımdan önceki son hali için şuraya bakabilirsiniz. Son 4 yıldır sizleri karşılayan tasarıma ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni tasarımdan beklentilerimiz ve sunduğumuz yenilikler

Öncelikle daha sade bir tasarımı hedefledik. Anasayfada, haber sayfasında ve galeride artık daha temiz bir arayüz sizi karşılıyor.

Kategori bazlı haber akışı

Teknolojinin daha fazla sektör tarafından benimsenmesi ile birlikte günlük haber sayımız da arttı. Anasayfada yer alan haber alanın yetmemesi, sizlerin Webrazzi.com'da daha fazla haber ulaşması için kategorileri daha fazla ön plana çıkardık. Böylece her kategori detayındaki haberleri anasayfada daha erişilebilir hale getirdik. En büyük değişiliklerden ilkini belirtmem gerekirse artık zaman bazlı haber akışı yerine kategori bazlı haber akışına geçiyoruz.

İçerik tarafında öne çıkan bir başka detaysa okumaktan zevk aldığınız galeri kategorimiz. Son olarak yayına aldığımız Tim Cook haberinde olduğu gibi gündem dışı konularda artık daha hızlı bilgi edinebileceksiniz. Bu bölümün haricinde Webrazzi'nin olmazsa olmazı Webrazzi TV önümüzdeki dönemde yeni programlarla karşınızda olacak. Yeni tasarımda Webrazzi TV'nin programlarına ve kategorilerine ulaşmak artık daha kolay.

Hoşgeldin Webrazzi Üyelik

Daha fazla yeniliğin ilk ürünü Webrazzi Üyelik oluyor. Evet şimdiden belirtelim daha fazla ürünle karşınızda olacağız ;) Haberlerimizden öte yaptığımız etkinliklerle, sunduğumuz servislerle bir platform olarak davrandığımız Webrazzi'de artık bu ailenin bir ferdi olabileceksiniz. Hızlıca kaydolabileceğiniz servisimizde şimdilik üyelik bilgileriniz düzenleyebiliyor, haberlere yorum yapabiliyor ve haberleri favorilerinize ekleyebiliyorsunuz.

İlerleyen süreçte Webrazzi Üyelik'te önemli yenilikler olacak, henüz kayıt olmayanların vakit kaybetmeden kaydını yapabilirler.

Hello, Webrazzi English

Uzun zamandır bizimle birlikte olan fakat aktif olarak kullanmadığımız Webrazzi English yeni dönemde bölgenin başucu kaynağı olmaya hazırlanıyor. Türkiye'deki girişim ve yatırım haberlerinin ötesinde Avrupa ve MENA bölgesinden önemli haberleri Webrazzi English'te bulabileceksiniz. Londra'da yaptığımız etkinlikle başlangıcı verdiğimiz yurt dışı açılımımız Webrazzi English'le daha da farklı bir noktaya ulaşacak. Eylül ayı itibari ile Webrazzi English'i her gün ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Webrazzi servislerine daha kolay erişim

Webrazzi Etkinlikler ve Webrazzi Kariyer gibi Webrazzi'nin haber haricinde sizlere sunduğu önemli ürünleri Webrazzi.com'da daha fazla görünür kılmak yeni tasarımdaki beklentilerimiz arasındaydı. Bu tasarım değişikliği ile birlikte Webrazzi Kariyer ilanlarına ve Webrazzi Etkinler'ine rahatlıkla erişebileceksiniz.

Bu değişim sürecinin devam ettiğini ve yakın zamanda daha fazla yenilik duyuracağız. Takibe devam :)

Webrazzi'nin yazılım ekibine ve Fuel Themes ekibi; yazılımda Ant Ekşiler‘e, tasarımda Aykut Yılmaz'a buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ellerinize sağlık. Webrazzi’nin yeni tasarımıyla ilgili bizlere iletmek istediğiniz hata, yorum ve görüşlerinizi [email protected] e-posta adresine ya da bu yazının hemen altına bekliyoruz. 🙂

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.