iOS kullanıcıları için alternatif not alma uygulaması: Gooba

iOS kullanıcıları için alternatif not alma uygulaması: Gooba

Teknoloji her geçen gün ilerlerken not alma konusundaki geleneksel yöntemler de yerini mobil uygulamalara ve alternatif web sitelerine bırakmaya başladı. Mobil cihazlarınızda not almanız için yeni bir uygulama olan Gooba ile sizi tanıştıralım.

Sadece iOS kullanıcıları için hizmet veren Gooba'yı mobil cihazınıza indirdikten sonra öncelikli olarak e-posta adresinizle üye olmanız gerekiyor. Platforma üye olduktan basit bir tasarımla Gooba'yı kullanmaya başlıyorsunuz. Notlarınızı isterseniz fotoğraf olarak, isterseniz yazı şeklinde alabiliyorsunuz. Fotoğraf olarak not almak için kamera kullanımına ve galeriye erişime izin vermeniz gerekiyor. İsterseniz ikisinden yalnızca birine de izin verebiliyorsunuz. Notlarınıza istediğiniz rengi verip görselliği de ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Aldığınız notları isterseniz "öncelikli" olarak seçebiliyorsunuz ve bu notlara daha çabuk ulaşabiliyorsunuz. Hızlı not almak isterseniz de not alma kısmından "şimşek" işaretini seçebiliyorsunuz. Gooba'da not almanın yanında hatırlatma özelliği de bulunuyor. Bunun için "subscriptions" kısmına göz atmanız gerekiyor. Subscriptions'a Netflix, Spotify gibi üyeliklerinizi kaydedebiliyorsunuz ve ödeyeceğiniz zaman size bir hatırlatma geliyor.

Gooba'da ayrıca aile paylaşımı da mevcut bulunuyor. Uygulamayı 6 kişiye kadar birlikte kullanabiliyorsunuz.

Gooba'nın Andorid kullanıcıları için aktif olmadığını bir kere daha hatırlatalım. Platformu kullanmak isteyen iOS kullanıcıları ise uygulamaya App Store'dan ulaşabilir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.