Webrazzi Dijital 2018'de konuğumuz: Oğuzhan Uğur

Webrazzi Dijital 2018'de konuğumuz: Oğuzhan Uğur

Dijital sektörün öne gelen isimlerinin bir arada olacağı Webrazzi Dijital 2018, 11 Nisan Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek. Konferansa katılacak isimlerin bir kısmını da dün sizlere açıklamıştık.

Konferansımızda, markaların dijital pazarlama ile ulaşabilecekleri nokta, trendi nasıl yakalayabileceğinin ötesinde yayıncılar tarafındaki yenilikler gibi konuların yanında, oldukça dikkat çekici bir konuya değineceğiz: What is next in content strategy?

YouTube'un Facebook'a karşılık popülaritesinin günden güne artırdığı bir dönemdyiz. Her gün çeşitli içerikler bir şekilde karşımıza çıkıyor, bazılarını ise dört gözle bekliyoruz. Geçtiğimiz yılın Webrazzi Ödülleri'nde "Yılın En Başarılı YouTube Kanalı" ödülünün sahibi olan Onedio'yu da içerik stratejileri hakkında konuşmak üzere konferansımızda misafir edeceğiz. Ekipten, Onedio‘nun kurucusu Kaan Kayabalı ile Videodan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Samet İnanır bizlerle olacaklar. Onedio'nun en sevilen programlarından Pinç'in sunucusu, aynı zamanda müzisyen Oğuzhan Uğur da içerik stratejinin gelecekteki konusu hakkında konuşmak üzere Webrazzi Dijital 2018'de konuşmacı olacak.

Türkiye'de içerik alanında birçok ilki gerçekleştiren Onedio, video içeriklerin günümüzde daha fazla değer kazanmasıyla yönünü YouTube'a çevirdi. Özgün içerik üretimleriyle birlikte her yıl tekil ziyaretçi sayısını da artırmaya devam eden platform, son zamanlarda Oğuzhan Uğur'un programı Pinç ile video dünyasını adeta kasıp kavurdu. Yayınlamaya başladığı üç aydan bu yana, YouTube'un trend videolarında en üstlerde gördüğümüz Pinç, ele aldığı konuları değerli konuklarıyla bir üst seviyeye taşımayı başarıyor ve izlerken bölümlerin daha uzun olmasını diliyorsunuz. Ciddi konuları esprili bir dille anlatan Oğuzhan Uğur, tabiri caizse "güldürürken düşündürüyor" ve bu da Pinç'in birçok farklı kesim tarafından izlenmesine olanak sağlıyor.

İçeriklerin ciddi anlamda çeşitlendiği ve sıradaki hamlelerin merakla beklendiği günümüzde, en başarılı içerik üreticilerinden Onedio'nun ekibi de bu içerik stratejisi hakkında merak edilenleri ve gelecekte yaşanabilecek değişimleri Webrazzi Dijital 2018'de anlatacaklar.

Gün boyu sürecek olan Webrazzi Dijital 2018‘e dijital sektörde yer alan ya da almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza katılım gösterip sahnedeki bilgi verici sunumları izleyebilir, kahve molalarında sektördeki isimlerle tanışıp iş ağınızı genişletebilirsiniz.

Webrazzi Dijital 2018’e bilet almak için buraya, konuşmacı önermek isterseniz de buraya tıklayabilirsiniz. Sponsor olmak içinse henüz geç kalmadınız [email protected]’a e-posta atabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Platin Sponsor

Altın Sponsorlar

 

Medya Sponsorları

 

Destekleyen

Diğer yandan hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2018 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi 2018 Konferansları;

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2018deki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor.

Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.750 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.500 TL’den sahip olabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.