100'den fazla pazarlama iletişim ödülü alan Yüce Zerey, Webrazzi Dijital 2018’de!

100'den fazla pazarlama iletişim ödülü alan Yüce Zerey, Webrazzi Dijital 2018’de!

Bildiğiniz üzere 11 Nisan'da gerçekleştireceğimiz Webrazzi Dijital 2018 konferansımızın ilk tur konuşmacılarını sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de konuşmacılarımıza daha yakından bakalım istiyoruz: Hepsiburada'nın CMO'su Yüce Zerey.

Coca Cola’da altı yıl görev yapan ve İnteraktif Pazarlama Grup Yöneticisi görevini üstlenen Yüce Zerey, Coca Cola'dan sonra Unilever’da da Türkiye ve Bölgeden Sorumlu Dijital Direktör olarak görev almıştı. Şimdi de Hepsiburada'nın CMO'su olarak pazarlama kariyerine devam eden Yüce Zerey, Webrazzi Dijital 2018'de konuğumuz olacak.

Hepsiburada ile ilk defa dijital bir markaya adım atan Yüce Zerey, 16 senedir Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapıyor ve “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” dersleri veriyor.

Markaların yeni iletişim stratejileri ve pazarlama kanalları ile markaların dijital pazarlama ile ulaşabilecekleri noktayı, trendi nasıl yakalayabileceklerini bizlere anlatacak olan Zerey, 2016 yılında düzenlemiş olduğumuz Webrazzi Dijital '16 konferansında da "Hacking the Digital" başlığı altında deneyimlerine dayanarak gerçek zamanlı pazarlama örnekleriyle dijital pazarlama dünyasını bizlere aktarmıştı.

Bugüne kadar 250’den fazla kampanyayı hayata geçiren ve bu kampanyalarla 100’den fazla pazarlama iletişim ödülü kazanan Yüce Zerey'in Webrazzi Dijital 2018'deki konferansını dinlemek ve merak ettiklerinizi öğrenmek için buradan bilet alabilir, konuşmacı önermek isterseniz de buraya tıklayabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

 

Medya Sponsorları

 

Destekleyen

Diğer yandan hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2018 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi 2018 Konferansları;

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2018deki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor.

Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.750 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.500 TL’den sahip olabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.