Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımız gün boyu canlı yayında!

E-Ticaret sektörünün nabzını tutacağımız Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızı, gün boyu canlı yayınla takip edebilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret 2018’nin konferans programı ve diğer detaylar etkinlik sayfamızda, konferansın yansımaları ise yine Webrazzi haberleriyle sizlerle.

Webrazzi E-Ticaret 2018 Programı

Webrazzi E-Ticaret 2018’in konuşmacıları

Barış Aşık – askfriendo

Burak Tunçbilek – Facebook

Cüneyt Erpolat – Alibaba.com

Dora “Stratera” Özsoy – Fenomen

Ece Altunmaral – Reflect

Emre Yusufoğlu – Unilever

Ergin Üner – Bisu

Erhan Musaoğlu – Logiwa

Fikret Toydemir – Exastax

Göksel Güren – Vitrinova

Güven Çelikkaya – CC Media

Hande Çilingir – Insider

İrem Çalhan – Fenomen

Kaan Çelikmen – Marks & Spencer / GAP / Banana Republic

Özge Gürsoy – EY Türkiye

Salih Yılmaz – LC Waikiki

Selim Aykut – Fjord

Serkan Uğraş Kaygalak – İş Bankası

Sonay Berktaş –
GazeteEkmekSüt

Umut Aytekin – Hepsiexpress

Yushik Kim – n11.com

Yusuf İbili – B2CDirect

SPONSORLAR

Elmas Sponsorlar

Altın Sponsor

Gümüş Sponsorlar

Medya Sponsorları

 

Yorumlar (3)

 1. Çok faydalı sunumlar izliyoruz. İlham verici ve bilgilendirici. Ama her zamanki gibi sunum yapanlar plaza dili’nin dibine vurmak için yırtınıyorlar 🙂

  Cevapla
 2. Webrazzi yi etkinliklerinden ötürü her zaman beğenmişimdir. Yalznız şöyle bir problem var o da katılımcı konuşmacılar nedense zengin ve güzel Türkçe miz varken yarı ingilizce yarı Türkçe kısaca tarzanca bir anlatımla sunum yapıyorlar. Yani bu konferanslara belli bir kişi grubu mu ilgilenmeli? Asıl olan bilgi mi? yoksa bizi anlar görünen insan kitlelerine nasıl göründüğümüz mü?
  Kardeşim bu yazıyı okuma zahmetine giren sevgili ilgililere söylüyorum. Firmadan exit yapılmaz. Exit çıkış demektir. Bunu wc dede sinemadada bina yangın çıkışlarındada görebilirsiniz. Peki bu durumda firmayı para karşılığı satan kişi nasıl oluyorda exit yaptık gibi basit yersiz ve anlamsız bir cümle kuruyor ? anlayamıyorum. Firmayı sattık demek çok mu aşağılayıcı geliyor kulağa ? biri bana yazsın buradan. Çok merak ediyorum. O koca salonlarda ki herkes bu tarzan ingilizcesiyle anlatılan sunumların ( göndermem bu şekilde olanlaradır, istisnaları tenzih ederim) hepsini gerçekten anlıyor mu? acaba. Bence anlamıyor. Peki bu kadar kişiden biri çıkıp neden “kral çıplak” demez bende bunu anlamıyorum.
  Okuma zahmetine katlananlara,
  Selam ve sevgi ile

  nihat alpaslan ( hayatın içinden herhangi biri)

  Cevapla
 3. e-ticaret 2018 de şu an sunum yapan bayan yarı türkçe yarı ingilizce sunuyor galiba .Tamamen Türkçe sunsa daha faydalı olacak bence .
  teşekkürler.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın