Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın programı belli oldu!

Webrazzi E-Ticaret 2018’e artık sayılı günler kaldı. Geçtiğimiz günlerde sizlerle konuşmacı olacak isimleri paylaşmış, dünyada ve Türkiye’de e-ticaretin hangi seviyede olduğundan da kısaca bahsetmiştik. Şimdi sıra konferans programını açıklamada!

E-ticaretin nabzının tutulacağı Webrazzi E-Ticaret 2018’de küresel dünyada perakende ve e-ticaret, perakendede yaşanan dijital dönüşüm, e-ticarette lojistiğin önemi, e-ticarette influencer etkisi gibi konuların yanında dünyanın yeni e-ticaret hedefi olan mutfağı konuşacağız. Bu konulara ek olarak sizleri yeni girişimlerle de tanıştırmayı ihmal etmeyeceğiz.

Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın programını aşağıdan inceleyebilir, konferansımızda konuşmacı olacak isimlere de göz atabilirsiniz. Ayrıca Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansı için bilet almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret 2018 Programı

Webrazzi E-Ticaret 2018’in konuşmacıları

Barış Aşık – askfriendo

Burak Tunçbilek – Facebook

Cüneyt Erpolat – Alibaba.com

Dora “Stratera” Özsoy – Fenomen

Ece Altunmaral – Reflect

Emre Yusufoğlu – Unilever

Ergin Üner – Bisu

Erhan Musaoğlu – Logiwa

Fikret Toydemir – Exastax

Göksel Güren – Vitrinova

Güven Çelikkaya – CC Media

Hande Çilingir – Insider

İrem Çalhan – Fenomen

Kaan Çelikmen – Marks & Spencer / GAP / Banana Republic

Özge Gürsoy – EY Türkiye

Salih Yılmaz – LC Waikiki

Selim Aykut – Fjord

Serkan Uğraş Kaygalak – İş Bankası

Sonay Berktaş –
GazeteEkmekSüt

Umut Aytekin – Hepsiexpress

Yushik Kim – n11.com

Yusuf İbili – B2CDirect

SPONSORLAR

Elmas Sponsorlar

Altın Sponsor

Gümüş Sponsorlar

Medya Sponsorları

 

Diğer yandan hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2018 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse etkinlik@webrazzi.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi 2018 Konferansları;

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2018deki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor.

Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.750 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.500 TL’den sahip olabilirsiniz.

7 Mart Çarşamba günü görüşmek üzere!

Bir Cevap Yazın