Garanti Filo’dan ikinci el otomobil için yeni alternatif: İkincielgaraj.com
Arama
Girişim

Garanti Filo’dan ikinci el otomobil için yeni alternatif: İkincielgaraj.com

Garanti Filo‘nun ikinci el online otomobil mağazası olarak karşımıza çıkan İkincielgaraj.com, ikinci el araç pazarı için hizmet veren yeni bir alternatif. Açık artırma modeli ile ikinci el otomobil satışı yapan İkincielgaraj.com, daha önce karşımıza çıkan ikinciyeni.com ile benzer bir çalışma mantığına sahip.

Her araç için piyasa değerlerine göre başlangıç fiyatları belirleyen İkincielgaraj.com, şu an için 6 markanın otomobillerini satıyor. Satışa sunduğu otomobillerin detaylı özelliklerini ve ekspertiz raporunu da kullanıcıları ile paylaşan İkincielgaraj, otomobilin hasar ve onarım geçmişini de detaylı bir şekilde sunuyor.

11 bini aşkın kullanıcıya sahip

Randevu alınması durumunda kullanıcılarına aracı görme imkanı da sunan İkincielgaraj’ın satışlara katılmak isteyenlerin kredi kartlarından belli bir miktarın katılım bedeli olarak bloke edildiğini de ekleyelim. Toplamda 11 bin 277 üyeye sahip olan İkincielgaraj.com, ülkemizin her noktasından üyelere sahip.

Açık artırma için başlangıç fiyatlarının yanı sıra hemen satın al seçeneği için çeşitli fiyatlar belirlendiğini de ekleyelim. Kullanıcı deneyimi açısından başarılı bir web sitesi olan İkincielgaraj.com, oldukça kolay bir kullanıma sahip. Son olarak satış için verilen tekliflerin geri alınması ya da iptal edilmesinin mümkün olmadığını da ekleyelim.

Geçtiğimiz aylarda N11 ve Hepsiburada gibi önemli e-ticaret sitelerinin otomobil satışı yaptığını sizlere aktarmıştık. Büyük markaların online olarak otomobil satması, otomotiv sektörünün dinamiklerini değiştirebilir. Otomotiv sektörünün online dünyaya kayıp kaymayacağını ise zaman gösterecek.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (6)
 1. ahmet dedi ki:

  site tasarımında bir yavanlık hissi var

 2. Not Defteri dedi ki:

  Otomotiv sektörü online dünyaya taşıyan sahibinden.com oldu. Henüz bu alanda bir faaliyetleri yok. Eğer bu tarz bir dikeye girerse 2.elde online’ı daha fazla konuşmaya başlarız.

 3. Emre Çetiner dedi ki:

  Hani bir laf vardır ya böylesini yapacaksan hiç yapma daha iyi…

 4. Hakan T. dedi ki:

  Footer kısmında 2009© yazacak sandım bir an!

 5. Ahmet dedi ki:

  Araç resimleri üzerindeki yazılar aracın net görünmesini engelliyor

 6. Özkan Ö. dedi ki:

  Harita kısmı için baya javascript kasmışlar, diğer kısımlara pek bakmamışlar. Harita kısmını yapana helal olsun bence

Bir Yorum Yazın