Yerli bulmaca oyunlarına yeni alternatif: Duple!

Yerli bulmaca oyunlarına yeni alternatif: Duple!

Matematik ile bulmaca mantığını bir araya getiren eğlenceli bir mobil oyun olarak karşımıza çıkan Duple!, 24 Ekim tarihinde ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Hem iOS hem de Android platformları için mevcut durumda olan ve Mobyte Studios tarafından geliştirilen oyun, basit fakat bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahip.

16 kareli bir tahta üzerinde oynanan Duple! oyununda amaç tahta üzerinde taşların bir araya getirilerek değerlerinin toplanması. Bölümlere sahip olmayan ve sonsuz türde bir oyun olarak karşımıza çıkan Duple'da taşlar toplanıyor ve katlanarak büyüyor. Taşların toplanarak büyümesi ile gelecek yeni taşlara da yer açılmış oluyor.

Ortalama oynanış süresi 22 dakika

Tıpkı diğer sonsuz bulmaca türündeki oyunlarda da olduğu gibi tahta üzerinde taş konulacak yer kalmadığında ise oyun bitmiş oluyor. Toplanan taşlardan kazanılan altınlar ile oluşan taşların silinebileceğini de ekleyelim. Herhangi bir zaman kısıtlamasına sahip olmayan bulmaca oyunu, kısa zaman içinde Google Play'de 7, iOS platformunda ise 5 bin indirilmeye ulaştı.

Kanada, Hindistan, Brezilya ve Mısır gibi ülkeler başta olmak üzere toplamda 70'i aşkın ülkede öne çıkarılan oyunlar arasında yer alan Duple'ın kullanıcı başına ortalama oyun süresi ise yaklaşık 22 dakika. Dilerseniz Duple! oyununu Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.