Tasit.com, GarajSepeti.com tarafından satın alındı [Canlı Yayın]
Arama
Girişim

Tasit.com, GarajSepeti.com tarafından satın alındı [Canlı Yayın]

Tasit.com bugün imzalanan anlaşmayla GarajSepeti.com tarafından satın alındı. Anlaşma gereği satın alma bedeli belli açıklanmazken satın almanın tüm detaylarını yukarıda izleyebilirsiniz.

Satın alma sonrasında Birol Kabakoğlu‘nun diğer girişimlerine odaklanacağı ve tasit.com’un günlük operasyonunun bundan sonra GarajSepeti.com yöneticileri tarafından yönetilecek.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (9)
 1. Volkan Küçük dedi ki:

  tasit.com için çok emek harcadılar. Umarım haklarını almışlardır. Temennim gerçekten de sahibinden.com’a alternatif olarak ortaya çıkabilecek bir güce kavuşmaları. Ben iki yıl önce arabamı satarken ayrıca tasit.com a ilan vermiş ayrıca sponsor almıştım. Ancak oradan sadece bir kişi aramıştı. Arabamı da sahibinden .com dan satmıştım ve çok yoğun talep gelmişti. Hadi bakalım yeni ekip hedefiniz belli bol şanslar 🙂

 2. Not Defteri dedi ki:

  Sıcağı sıcağına doğaçlama olması güzeldi. Lakin rakamlara aç kaldık 🙂 her iki taraf içinde hayırlısı olsun bu çıkış.

 3. Uğur Ata dedi ki:

  Sektör adına güzel bir haber… Her iki taraf için de hayırlı olsun.

 4. siyah dedi ki:

  kaç araba parasına satın aldılar acaba? 3? 4?

 5. Oğuzhan dedi ki:

  taşıt.com’a aslanoba capital’den hatrısayılır bir yatırım yapılmıştı. son durumları neydi acaba?

 6. Şenol dedi ki:

  Tasit.com yıllardır emek verilen ama istediği yere bir türlü gelemeyen bir şekildeydi , umarım yeni sahipleriyle çok daha iyi yerlere gelir.

 7. Rıfat dedi ki:

  Garaj sepeti hızla büyüyor alternatif olması güzel

 8. Erdem dedi ki:

  İki taraf için hayırlı olsun. Kiralama ile tarafında bir kaç kez kullandım, çok da memnun kaldım. Garajsepeti de bu işi daha da büyütürse başarılı olurlar. Kiralama da çok iyi fiyatlar var.

 9. kadirtpt dedi ki:

  Tasit.com için yapılan yorumların aynısını daha önce http://www.tasitkredisi.org içinde duymuştum ama verilen bilgiler ve paylaşımlar neredeyse aynı gibi geliyor bana.

Bir Yorum Yazın