Hanzade Doğan Boyner ile Hepsiburada'nın geleceği Webrazzi Summit 2017'de konuşulacak
Etkinlikler

Hanzade Doğan Boyner ile Hepsiburada'nın geleceği Webrazzi Summit 2017'de konuşulacak

Türkiye'nin en büyük e-ticaret mağazalarından Hepsiburada'nın çatı şirketi Doğan Online ve Hepsiburada Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Webrazzi Summit'in vazgeçilmez konuklarından. Ancak bu sene gerek Hepsiburada gerek Doğan Online için biraz daha özel bir yıl.

Hanzade Doğan Boyner, Webrazzi Summit'te geçtiğimiz yıl, şirketin hızlı teslimat servisi Hepsiexpress'i ilk kez duyurmuştu. Geçen sürede ise sektörde çok fazla taş yerinden oynadı.

E-ticaretin kalbinde yer alan Hepsiburada, Türkiye'de ekosistemin dönüşümüne öncülük eden markalardan biri oldu bugüne kadar. Türkiye'nin en başarılı iş kadınlarından biri olan Hanzade Doğan Boyner'in bundan sonraki süreçle ilgili yaklaşımı da tüm ekosistem için belirleyici olabilir.

Eğer kaçırdıysanız Webrazzi Summit 2017’nin ilk tur konuşmacılarını göz atmanızı tavsiye ederim. Webrazzi Summit 2017 hakkındaki tüm bilgilere ve biletlere de summit.webrazzi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (1)
  1. Hepsiburada kalitesi ve marka değeriyle Türkiye'de kendini E-Ticaret alanında kanıtlayabilmiş tek marka diyebilirim. Ben bir satıcı olarak bunu şuradan anladım, Hepsiburada sadece direkt müşterisine değil de satış ortaklarına da gereken ilgi ve değeri gösteriyor. Bu konudaki kararlılıklarının devamı dileklerimle.