Yayıncılar Facebook Audience Network'ten nasıl para kazanabilir?
Etkinlikler

Yayıncılar Facebook Audience Network'ten nasıl para kazanabilir?

Türkiye’nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 2017 için geri sayım başladı, dün sizlere ilk tur konuşmacıları duyurduk. Heyecanla beklenen o gün gelirken satır aralarında kaybolmaması gereken bir ismi paylaşacağım: Fouad Howayek

Facebook'un reklam alanlarını sitesinin ötesine taşıyan Audience Network'ün yöneticisi Fouad Howayek, sahnede Facebook'un yayıncılara özel alanını anlatacak. Yayıncıların daha fazla gelir yapması dahil, Facebook yeniliklerinden bahsedecek Howayek'in geçmiş tecrübesinin de Google'da yine yayıncı kanadında olduğunu da paylaşalım.

Facebook Dubai'de görevini sürdüren Howayek'e en çok sorunun video reklamlar üzerine geleceğini tahmin ediyorum. Fouad Howayek'le tanışmak ve tüm gün sürecek ekosistem buluşmasına katılmak için hemen şimdi bilet satın alabilir, erken kayıt indiriminden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar (3)
  1. Bugra bey bilgilendirme için teşekkürler. Bu biraz reklam olmuş. Daha haber formatında verilebilir. Başlık: 'Yayıncılar Facebook Audience Network’ten nasıl para kazanabilir? Cevabı çok yakında Webrazzi Summit 2017'de.

  2. Elcan Elcan

    guvenlik konusuna gelince daha bu giriwimin tam online olmasi icin bir az zaman gerekiyor bence

  3. facebooktan video paylaşım yapaak para kazanılabiliyormu?Video paylaşıyorum sayfamda 400 bin görüntülemelere kadar cıkıyor ama hayrına bir şey kazanamıyorum