Sinemia ABD'de bir yılda gelmek istediği yere birkaç ayda ulaştı
Webrazzi TV

Sinemia ABD'de bir yılda gelmek istediği yere birkaç ayda ulaştı

Geçtiğimiz yıl sonunda ABD'ye açılan Sinemia için bu pazarda rüştünü ıspatlamak oldukça önemli. Zira sinemanın ve eğlence sektörünün kalbinin alttığı en büyük pazarlardan biri ABD. Workup by Türkiye İş Bankası katkılarıyla sunduğumuz TechCrunch Disrupt San Francisco 2017 yayınımızda mikrofonu uzattığımız Türkiye'den ikinci ve son girişim Sinemia. Kurucusu Rıfat Oğuz, ABD'de 50 eyalete açılan girişimin bundan sonraki yol planını paylaşıyor.

Yorumlar (6)
 1. Yatırımcının kim olduğunun önemi bu girişim ile ortaya çıkıyor aslında, iyi bir mentor , iyi bir yatırımcı , iyi bir girişimci için büyük şans. Başarılar

 2. Kerem Kerem

  Rıfat Bey'e naçizane tavsiyem; sinemia.com adresinden bir alışveriş yapsın ve satış sonrası hizmet almaya çalışsın.

 3. Girişimi başladığından beridir takip ediyorum, çok güzel vizyonları var. Helal olsun

 4. İbrahim İbrahim

  Merhabalar,

  Girişim güzel, vizyon güzel ama satış sonrası destek maalesef vasattan da öte bu şekilde markalaşma olmaz hizmeti geçen sene kullanmıştım çok iyiydi bu sene herhalde yatırım Amerika'ya olunca Türkiye'nin altyapısı yetmedi. Destek almak çok zor ve zahmetli çözüm odaklı değil müşteriyi sorun odaklı görüyorlar. Bu şekilde devam ederlerse çok kan kaybedecekleri aşikar sadece kısa süreli yükseliş gösterip düşen firmalardan olacaklar.

 5. Evet çok güzel ve yararlı bir program, uzun süredir birkaç aksilik dışında severek kullandım, fakat müşteri hizmetleri tam bir felaket. Derdimi 10 sefer kısa yazıyla 10 sefer uzun yazıyla anlatıp, derdime “derman olmayan otomatik mesajlardan atmayın lütfen” dememe rağmen her seferinde dalga geçer gibi basit bir otomatik mesajla cevap verilmişti. Bunlara dikkat etmeleri gerekir.

 6. Doğuş Sevinç Doğuş Sevinç

  Ne mutlu yurt dışında başarılı girişimcilerimizin olması. Dilimizi ve kültürel değerlerimizi kaybetmeden konuşsanız. Spiker zaten konuşamıyor ama girişimci olan bey, ingilizce kelimeler kullanarak havalı olduğunu mu sanıyor? Konuşmaya yabancı kelimeler serpiştirmek dilimi unutacak kadar uzun zamandır yurt dışındayım demek mi oluyor? Gerçekten Türkçe konuşamayan iki gencin diyaloğuna denk gelmek beni çok üzdü...