Webrazzi Kariyer geri döndü!
Kariyer

Webrazzi Kariyer geri döndü!

3 yıldır Kariyer.net altyapısıyla hizmet veren kariyer.webrazzi.com, alışık olduğunuz gibi dijital sektörün iş ilanı platformu olarak geri döndü.

Kariyer.net ile aramızdaki iş birliğinin sona ermesinin ardından, 2007 yılından itibaren dijital sektörün iş ilanı platformu olmayı başaran Webrazzi Kariyer, kullanımı kolay yapısıyla tekrardan hizmetinizde.

Yazılım-teknoloji, tasarım, satış, pazarlama ve yönetim gibi alt kategorilerde iş ilanı listeleyen Webrazzi Kariyer, Webrazzi ekibi yönetiminde Türkiye'nin dijital ve girişimcilik sektörlerinde akla gelen ilk iş ilanı platformu olmaya devam edecek.

Webrazzi Kariyer'de kariyerinize yeni bir yön verecek iş ilanını arayabilir, ekibinizi büyütmek için havale ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle yeni bir iş ilanı yayınlayabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bize [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Tekrar kendi bünyenizde devam etmesine sevindim. Ancak fiyat bir tık daha uygun olabilirdi. (500 TL yerine en azından 400 TL gibi) Sonuçta webrazzi kendi alanında popüler bir marka olsa da kariyer.net de kendi alanında popüler bir marka ve neredeyse aynı fiyat olması pek doğru değil. Burada bilişim sektörünün tüm ilanlarının yer alacağı bir hedefle yola çıkarak fiyat ve işleyişin var olması gerekirdi diye düşünüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

  2. Guzel haretler bunlar