Instagram'ın en zengin yeni üyesi: Bill Gates
Dijital

Instagram'ın en zengin yeni üyesi: Bill Gates

Yakın zamanda Instagram'a katılan Apple'ın ardından Bill Gates de son zamanların en popüler sosyal ağına katıldı. Dünyaca ünlü CEO'lar arasından Amazon'un CEO'su Jeff Bezos'un da 4 hafta önce hesap açtığı Instagram, her geçen gün büyüme hızını arttırmaya devam ediyor.

Üstelik Bill Gates Instagram'a katılarak daha önce tıpkı "dünyanın en zengin insanı" ünvanında olduğu gibi Jeff Bezos'un platformdaki popülerliğini de ikinci plana atacak gibi görünüyor. Tanzania'dan paylaştığı fotoğraf ile sadece 2 günde 180 bin'in üzerinde takipçiye ulaşan thisisbillgates hesabının geleceği oldukça parlak! Zira Jeff Bezos 4 hafta önce Instagram'a katılmasına rağmen sadece 31 bin 422 takipçiye sahip.

İlk paylaşımında Bill ve Melinda Gates Vakfı'nın çalışmalarından bahseden Bill Gates'in sonraki paylaşımlarında neleri öne çıkaracağı ise bir merak konusu. Bio'sunda yer alan açıklamadan yola çıkarak paylaşımların Bill Gates'in özel ilgi alanlarını ve vakıf çalışmalarını içereceğini söyleyebiliriz.

Yorumlar (3)
  1. Bill Gates’i takipçi sayısında diğer teknoloji liderlerinin geçmesi mümkün değil. Sadece vakıf hizmetleri ile fark atar ki diğer paylaşımlarını siz düşünün artık...

  2. asıl ModaSky 'da olması gündem olurdu. İsta çok sıradan

  3. Adnan Rasim Adnan Rasim

    Bezos'u zaten kimse takmiyor abi ya. Baksana, su anki takip statistiklerine gore Bill Gates tam olarak 242 bin takip eden var, Bezos ise daha 32.5 takip sayisi. Besoz, Gates'e daha 4ok uzak.

    P.S. klavye i4in sorry