11Sight, Keiretsu Forum Türkiye’den 620 bin TL yatırım aldı

11Sight, Keiretsu Forum Türkiye’den 620 bin TL yatırım aldı

İşletmeler için kolay kullanımlı bir görüntülü görüşme platformu sunan 11Sight, Keiretsu Forum Türkiye’den 620 bin TL yatırım aldı.

Yatırım turuna Keiretsu Forum Melek Yatırımcı üyelerinden Aydın Koç, Hülya Koç, Ali Demir Akel, Gamze Sart, Fırat Fidan ve Serdar Başar katıldı.

Uygulama yüklemeye gerek kalmadan tek tuşla görüntülü görüşme başlatabilen 11Sight, Aleks Göllü, Farokh Eskafi ve Ercan Gümüş tarafından 2016 yılında kuruldu ve ilk yatırımını geçtiğimiz Mart ayında aldı.

11Sight üzerinde gerçekleşen görüntülü görüşmelerin sayısı son 5 ayda yüzde 100 artış göstermiş

B2B olarak satış yapan 11Sight, son kullanıcıların yani satış yaptığı şirketlerin potansiyel kullanıcılarının herhangi bir uygulama yüklemeden ve iletişim bilgilerini paylaşmadan görüntülü görüşme yapabilmelerini sağlıyor. Bu yolla kullanıcılarına bir nevi satış enstrümanı sunan girişim, özellikle otomotiv ve emlak dikeylerinde tercih ediliyor.

Öğrendiğimiz bilgilere göre yeni yatırımını ürün ve iş geliştirme faaliyetlerini kullanmayı planlayan girişim, Türkiye ve ABD pazarlarında 460 işletme tarafından kullanılıyor. Diğer yandan 11Sight aracılığıyla gerçekleşen görüntülü görüşmelerin sayısı ise 45 bin.

Diğer yandan Keiretsu Forum Türkiye, 11Sight yatırımı ile birlikte 23 girişime, 25 turda 35 milyon TL’lik yatırım yapmış oldu. 11Sight ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmayı sürdüreceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.