Webrazzi 11 yaşında! #iyikidogdunwebrazzi
Genel

Webrazzi 11 yaşında! #iyikidogdunwebrazzi

Arda Kutsal tarafından kurulan Webrazzi, bugün 11 yaşında! Pilli Network’ün bir ürünü olan Sosyomat’ın tanıtımıyla yayın hayatına başlayan Webrazzi’de bugün 22 binden fazla haber ve makale yayınlanmış.

2006’da henüz çok yeni olan internet ekosisteminde bilgiyi paylaşmak amacıyla kurulan bir blog, bugün yüzbinlerce takipçisiyle ve düzenlediği konferanslarla Türkiye'deki internet ekosisteminin dünyaya açılan penceresi haline gelmiş bulunuyor.

Yaklaşık 2 yıldır parçası olduğum Webrazzi’de tüm ekip arkadaşlarımla birlikte biz de bu başarının bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Belki siz değerli okuyucularımız haberlerimizde sadece yazarların isimlerini görüyor olsanız da Webrazzi'de 20 kişilik bir ekip, özverili bir çalışma ile Türkiye internet ekosistemini güçlendirecek yeni projeler üretmeye devam ediyor.

Biz yaptığımız işten keyif alıyoruz umarız siz de okumaktan ve takip etmekten aynı keyfi alıyorsunuzdur.

Nice yıllara Webrazzi!

Yorumlar (4)
  1. Volkan Uygun Volkan Uygun

    İyiki doğdun Webrazzi

  2. Paykasa Kart Paykasa Kart

    PaykasaKartSatis.Org Şirketi olarak sürekli sizleri takip ederek şirketimizi " Seo Konusunda " ciddi anlamda geliştirerek bir çok sektörde başarı göstermekteyiz . 11 Yaşınızın hayırlara vesile olması dileğiyle iyiki varsınız başarılarınızın devamını diliyoruz tüm şirket çalışanları olarak iyi ki varsınız.

  3. İlk günden beri takipçiniz olarak, gerçekten güzel haber ve bilgilendirmeler ile çok faydalı oldunuz. Ara sıra yorumlarımızı yayınlamasanızda genel olarak tüm çalışmalarınızdan memnunuz. Nice yıllar webrazzi.

  4. Peki 11 senedir Webrazzi neler görmüş geçirmiş?