Elon Musk, Elon Musk olmayı açıkladı

Twitter'ı en etkin kullanan isimlerin başında gelen Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk, takipçilerine verdiği ilginç cevaplar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden Facebook CEO'su Mark Zuckerberg’ün yapay zeka konusundaki algısının kıt olduğunu dile getiren Musk, bu kez Elon Musk olmanın nasıl hissettirdiğini açıkladı.

Twitter'dan bir kullanıcısının yaşamının nasıl olduğuyla ilgili bir soru sorması üzerine yine Twitter üzerinden "Müthiş yükselişler, berbat düşüşler ve yatışmayan stres" şeklinde bir cevap veren Musk; oldukça iyi anlarının yanı sıra inanılmaz derecede kötü ve stresli anlar yaşadığını belirtti. İnsanların kötü ve stresli anları duymak istediğini düşünmediğini de ekleyen Musk, kısacası hayatının oldukça zor olduğunu dile getirmiş oldu.

Kötü duygular kötü olaylar ile bağlantılı

Sadece bu yanıt ile kalmayan Elon Musk, başka bir takipçisinin "Bipolar mısın?" sorusuna ise evet cevabını verdi. Evet cevabının ardından başka bir tweet atan Musk, muhtemelen tıbben Bipolar olmadığını belirtti. Kötü duyguların kötü olaylarla bağlantılı olduğunun da altını çizen Elon Musk, asıl problemin yapmak istediği şeylere kendini fena halde kaptırması olabileceğini de ekliyor.

Son olarak üçüncü bir soruya daha cevap veren Musk, kötü ve stresli anlarla nasıl başa çıktığını soran bir takipçisine acıyı kabullenmeli ve yaptığın işin senin için ne kadar değerli olduğundan emin olmalısın şeklinde cevap verdi. Bu soru için daha iyi cevaplar olabileceğini de ekleyen Musk, attığı ilginç Tweet'ler ile teknoloji dünyasını şaşırtmaya devam ediyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.