Ekşi Sözlük sosyal medya deneyimi sunan mobil uygulamalarını yayınladı

Ekşi Sözlük sosyal medya deneyimi sunan mobil uygulamalarını yayınladı

1999'da kurulduğundan bu yana Türkiye'nin en popüler adreslerinden biri olan Ekşi Sözlük sonunda mobil uygulamalarını yayınladı. İnternetin masaüstü öncelikli olduğu dönem kapanırken, ülkemizin en popüler sözlük platformlarından Ekşi Sözlük, mobil platformlara adım attı. Hem Android hem de iOS için mobil uygulamasını yayınlayan Ekşi Sözlük, uygulamasında web sitesindekine benzer yeşil ve beyaz tonların hakim olduğu sade bir tasarım tercih etmiş.

Ekşi Sözlük'teki konu başlıklarını mobilde rahatça takip etmenize olanak sağlayan Ekşi Sözlük mobil uygulaması, anlık mesajlaşma, anlık bildirim, profil fotoğrafı ekleme ve Facebook/Instagram/Twitter entegrasyonu gibi özelliklere sahip. Web sitesinin aksine mobil uygulamayı kullanmak için üyelik isteyen Ekşi Sözlük, uygulama içinde kullanıcıların birbirlerini takip etmelerine de imkan tanıyor.

Sosyal medya deneyimi sunuyor

Anasayfa, arama, mesajlar, bildirimler ve profil kısımlarından oluşan uygulamanın ana sayfasında gündemde olan konu başlıklarını görmek mümkün. Profil kısmında bulunan istatistik ve favoriler ile kullanıcıların paylaşımları ve yorumlarını da detaylı bir şekilde gösteren Ekşi Sözlük, mobil uygulaması ile başarılı bir sosyal medya platformu deneyimi sunuyor.

Yaklaşık 100 MB boyutlarında olan uygulaması, Ekşi Sözlük'ün popülerliği düşünüldüğünde kısa zaman içerisinde sosyal kategorisinin en çok indirilen uygulamalarından biri olacaktır. Dilerseniz Ekşi Sözlük'ün mobil uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.