Geleceğin teknolojilerinin konuşulacağı Webrazzi İnovasyon Konferansı için son 2 gün!
Etkinlikler

Geleceğin teknolojilerinin konuşulacağı Webrazzi İnovasyon Konferansı için son 2 gün!

10 Mayıs Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenleyeceğimiz Webrazzi İnovasyon Konferansımızın tüm konuşmacıları ve programı kesinleşti.

"Startuplar İnovasyonun Neresinde?, Nesnelerin İnterneti ve Deneyim Tasarımı, Akıllı Gelecek Ne Zaman Gelecek?, Kurumsal İnovasyon Nasıl Başarılı Olur?, Sağlık Teknolojilerinde Gelecek, Finans Dünyasında İnovasyon, 'Üç Silahşörler: AI, VR, AR', Perakendeden 55 inovasyon örneği, nedenleri ve trendleri" geleceğin teknolojilerinin konuşulacağı konferansımızın programında yer alan oturumlardan bazıları.

Webrazzi İnovasyon 2017 Konferansımızın programının tamamına yazının devamında ulaşabilir, hala biletinizi almadıysanız bilet.webrazzi.com üzerinden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Webrazzi İnovasyon Sponsorları

Elmas Sponsor

Altın Sponsor

Gümüş Sponsor

Medya Sponsorları

Destekleyen

Yorumlar (1)
  1. Mahmut Subaşı Mahmut Subaşı

    İstanbul dışında ikamet ettiğim için bu konferanslara bizzat hiç katılmadım. Yayınladığınız videolar aracılığı ile dinleme ve görme şansımız oluyor konukları ve genel olarak organizasyonları. Yalnız bu etkinliklerin bilet fiyatlarını yüksek buluyorum. İnternet ve girişimler konusundaki bayrak yarışını Dünyada olduğu gibi ülkemizde de özellikle üniversitelerde okuyan genç kardeşlerimiz devam ettireceklerdir. Ülkemizde öğrenci olmanın koşulları düşünüldüğünde, bu tarz etkinliklerin asıl hitap etmesi gereken kitle olan üniversiteli gençlerin isteseler bile bu tarz organizasyonlara gerekli ilgiyi gösteremediğini düşünüyorum. Webrazzi olarak bir çizginiz var.Bunun takipçileriniz olarak farkındayız ve teşekkür ediyoruz. Sizlerin çalışmalarına başarıyla devam etmesi için tabiki maddi kaynaklar yaratmaya ihtiyacınız var.fakat bu konuda bazı revizyonlar yapılabilir misiniz acaba diye düşünmüyor değilim. Yanlış anlaşılma olmasın ben konferans üzerinden yola çıktım fakat daha genel ve yapıcı bir öneride bulunmak istedim.