Webrazzi Mobil 2017 Konferansımızın ilk konuşmacıları belli oldu

Webrazzi Mobil 2017 Konferansımızın ilk konuşmacıları belli oldu

12 Nisan Çarşamba günü düzenlenecek Webrazzi Mobil 2017 konferansımızın ilk tur konuşmacılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Mobil başlığı altında uygulamalar, ödeme çözümleri, yayıncılık, pazarlama faaliyetleri ve genel olarak mobil dönüşümle ilgili her şeyi bu konferansta konuşacağız.

Mobil dünyanın öne çıkan oyuncuları, renkli ve sürprizli fuaye alanı, gün boyu networking fırsatı, sahnede ilgi çekici bir program... Mobil dünyada yer alan ya da almak isteyen tüm kişi ve şirketleri Webrazzi Mobil 2017'ye bekliyoruz.

Webrazzi Mobil 2017 için konuşmacılarımızın tamamını ve konferans programını da kısa bir süre içinde sizlerle paylaşacağız. Hemen aşağıda ilk tur konuşmacılarımızı inceleyebilirsiniz.

Mobil alanda dikkat çeken girişimlerden N'oluyo, Volt, BiSU ve Longi Webrazzi Mobil 2017 sahnesinde olacak. Bunun yanında bir başka mobil girişim Taptoweb ise sahnede lansmanını gerçekleştirecek. Diğer yandan BKM Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu ise mobildeki ödeme teknolojileri ve trendleri hakkında bilgi verecek. Mobil reklamcılığın ve yayıncılığın öne çıkan derneği Mobile Marketing Association Türkiye de kalabalık bir katılımla konferansımızda

Webrazzi Mobil 2017 - Kesinleşen Konuşmacılar

Webrazzi Mobil Konferansı'nın kesinleşen konuşmacılarını sıralayacak olursak; N'oluyo Kurucu Ortağı Ali Atalık, Volt Kurucusu Ortağı Ali Halabi, Longi Kurucu Ortağı Berk Yılmaz, Taptoweb Kurucu Ortağı Enes Urhan, BiSU Kurucu Ortağı Ergin Üner, MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Handem Çelenkler, MMA Türkiye İcra Komitesi Üyesi Haymi Behar, MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Işık İlhan, BKM Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu ve MMA Türkiye İcra Komitesi Üyesi Zehra Öney.

Ali Atalık - N'oluyo (Kurucu Ortak)
Ali Halabi - Volt (Kurucu)
Berk Yılmaz - Longi (Kurucu Ortak)
Enes Urhan - Taptoweb (Kurucu Ortak)
Ergin Üner - BiSU (Kurucu Ortak)
Handem Çelenkler - MMA Türkiye (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)
Haymi Behar - MMA Türkiye (İcra Komitesi Üyesi)
Işık İlhan - MMA Türkiye (Yönetim Kurulu Başkanı)
Serkan Yazıcıoğlu - BKM (Genel Müdür Yardımcısı)
Zehra Öney - MMA Türkiye (İcra Komitesi Üyesi)

Webrazzi Mobil 2017 - Sponsorlar

Elmas Sponsor

Platin Sponsor

Altın Sponsor

Gümüş Sponsor

Webrazzi 2017 Konferansları;

Webrazzi VIP Pass, Webrazzi’nin 2017deki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi VIP Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor.

Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi VIP Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.150 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.000 TL’den sahip olabilirsiniz.

Neden Webrazzi VIP Pass” adını verdiğimiz sayfada da yer alan tabloya bakacak olursak; erkan kayıt indirimleriyle tüm bu 5 konferansımıza katılım 3 bin 250 TL civarında tutarken, bir kişilik Webrazzi VIP Pass’e 2 bin 150 TL’ye sahip olabilirsiniz. Webrazzi VIP Pass’te her bir konferans için başka bir kişi adına kayıt yapabileceğinizi de ekleyelim.

12 Nisan Çarşamba günü görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.