Tazedirekt geri dönüyor
E-Ticaret

Tazedirekt geri dönüyor

Geçen yılın ilk çeyreğinde faaliyetlerini durduran Tazedirekt, tüm dijital varlıklarını Migros'a satmıştı. 2016 yılının sonunda tamamlanan satış işlemlerinin üzerinden henüz bir çeyrek geçmişken, Tazedirekt'in yeniden açılacağı haberi Tazedirekt'in eski müşterilerine iletilmeye başlandı.

2014 yılında Hasan Aslanoba tarafından kurulan Tazedirekt, kullanıcıların sağlıklı gıdaya ulaşabilmesini sağlayan bir girişim olarak dikkat çekmişti. Migros, satın aldığı girişimin değerlerini koruyarak Tazedirekt markasıyla yoluna devam etmeyi hedefliyor. Paylaşılan bilgilere göre Tazedirekt yeni döneminde şimdilik sadece İstanbul için hizmet verecek.

Kesin geri dönüş tarihi

Açılış tarihi olarak 21 Mart 2017'yi işaret eden Tazedirekt, kapılarını yeniden açmadan hemen önce üye kazanmaya başlamak amacıyla web sitesine üyelik formunu yerleştirmiş. Eski Tazedirekt üyeleri ise siteye yeniden üye olmak zorunda çünkü bu sefer yeni üyelikle birlikte kullanıcı sözleşmelerini kullanıcılar Migros ile yapıyor olacak. Bakalım Tazedirekt, Migros çatısı altındaki ikinci baharında başarıyı yakalayabilecek mi?

Yorumlar (1)
 1. Kemal Kemal

  Piyasa gittikçe daralıyor.

  Migros -> Sanal Market, TazeDirekt

  Makro ve Uyum Market -> Market Sepeti, Retail sektöründen aldığım duyuma göre ikinci bir proje hazırlıyorlarmış.

  Getir....

  Birde arada yerel marketler savaşıyor ama gördüğüm kadarıyla çok etkili değil.