Tazedirekt.com kapanıyor!

Şu anda aldığımız bir son dakika haberini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Hasan Aslanoba'nın kurucusu olduğu e-ticaret girişimi Tazedirekt.com için kapatma kararı alındı. Bizler için de sürpriz olan bu gelişmenin altında "piyasa koşulları ve operasyonel dengeler" olduğu şirketten yapılan açıklamada belirtildi.

Konuyla ilgili Tazedirekt.com'dan aldığımız açıklama metnini olduğu gibi paylaşıyoruz:

Merhaba,

Biz 2014 yılının Aralık ayında bir hayalden yola çıkarak, herkes sağlıklı gıdaya ulaşabilsin diye Tazedirekt’i kurduk. İlk günden beri işimize inanarak ve sahiplenerek çalıştık… Sizlerle ve tüm Tazedirekt ekibiyle birlikte kocaman bir aile olduk. Birbirimize tutunduk. Büyüdük, büyüdükçe öğrendik, öğrendikçe paylaştık. Tazedirekt’e olan inancımız ve sevgimiz her geçen gün arttı.

Bugün size karşı dürüst olmak ve sizinle bir kararımızı paylaşmak istiyoruz. Piyasa koşulları ve operasyonel dengeler sebebiyle bugün itibariyle Tazedirekt’i kapatıyoruz.

Bu hayali sonlandırdığımız ve sizlerden ayrıldığımız için çok üzgünüz. Sizlere bizim hayallerimize ortak olduğunuz, bu yolda elimizi tuttuğunuz için çok teşekkür ederiz!

Tekrar bir yerlerde görüşmek dileğiyle,

Hep taze kalın,

Sevgiler, Tazedirekt Ailesi

Henüz yaklaşık 1 ay önce Tazedirekt.com'la ilgili paylaşmış olduğumuz ve şirketin Aralık 2015 cirosu ile 2016 yılı hedeflerini aktaran yazımızı göz önüne alınca, bu kararın sektörde yarattığı şok etkisini anlamak biraz daha mümkün hale geliyor.

Önümüzdeki günlerde çok büyük olasılıkla Hasan Aslanoba'yla bu konuya ilişkin özel olarak görüşürüz diye tahmin ediyorum. O zamana kadar yeni bilgiler gelirse de mutlaka sizlerle paylaşacağız.

Güncelleme (12:31): Şu anda şirketten resmi olarak tüm müşterilerine bizim de paylaşmış olduğumuz metin e-posta yoluyla gönderildi ve resmen kapatma kararı açıklandı.

Güncelleme (13:10): Tazedirekt.com web sitesi de an itibariyle kapatıldı. Şu anda sitede herhangi bir açıklama yok ve tamamen kapatıldı. Ekran görüntüsünü aşağıda paylaşıyoruz.

tazedirekt-site

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.