Webrazzi Dijital 2017 konferansımızın ilk konuşmacıları belli oldu

Webrazzi Dijital 2017 konferansımızın ilk konuşmacıları belli oldu

Türkiye’de dijital sektörünün öne çıkan oyuncularının bir araya geleceği  8 Mart Çarşamba günkü Webrazzi Dijital 2017'de pazarlamanın dijital hali, reklam dünyasındaki son trendler, ajans dünyasından son haberler, ilgi çekici kampanyalar, online reklamcılık pazarı gibi çok sayıda konuyu ele alacağız.

Konferans programımız hazırlık aşamasında ancak hemen aşağıda konferansımızın ilk konuşmacılarını sizlerle paylaşıyoruz. Kısa bir süre içince Webrazzi Dijital 2017’in tüm konuşmacıları ve programı da belli olacak.

Gün boyu sürecek olan Webrazzi Dijital 2017’ye dijital sektörde yer alan ya da almak isteyen tüm okuyucularımızı bekliyoruz. Konferansımıza gelip sahnede bilgi verici sunumları izleyebilir, yoğun bir şekilde networking yapabilir ve kahve molalarında stand alanını gezebilirsiniz.

İlgi çekici konuları, değerli konuklarıyla ele alacak olan Webrazzi Dijital 2017’de 4129 Grey CEO'su Alemşah Öztürk, Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Özkaya Matraş, IAB Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mahmut Kurşun, Pisano Kurucu Ortağı Emir Bostan, A6Social Kurucu Ortağı Hasan Toprakkaya, Viralking Kurucu Ortağı Kemal Apaydın, Segmentify Kurucu Ortağı Murat Soysal, IAB Türkiye Başkan Yardımcısı Neslihan Olcay, SOR'UN Kurucu Ortağı Oğuzhan Başeğmez ve Ipsos Türkiye İş Analitiği Mühendisi Selçuk Akbaş ilk konuşmacılarımız oldular.

Webrazzi Dijital 2017 – Kesinleşen Konuşmacılar

Alemşah Öztürk - 4129Grey
Derya Özkaya Matraş - Facebook
Mahmut Kurşun - IAB Türkiye
Emir Bostan - Pisano
Hasan Toprakkaya - A6Social
Kemal Apaydın - Viralking
Murat Soysal - Segmentify
Neslihan Olcay - IAB Türkiye Başkan Yardımcı
Oğuzhan Başeğmez - SOR'UN
Selçuk Akbaş - Ipsos Türkiye

Webrazzi Dijital 2017 – Sponsorlar

Elmas Sponsor

Altın Sponsor

Medya Sponsorları

Destekleyen

Diğer yandan hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi VIP Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2017 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi 2017 Konferansları;

Webrazzi VIP Pass, Webrazzi’nin 2017deki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi VIP Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor.

Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi VIP Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.150 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.000 TL’den sahip olabilirsiniz.

Neden Webrazzi VIP Pass” adını verdiğimiz sayfada da yer alan tabloya bakacak olursak; erkan kayıt indirimleriyle tüm bu 7 konferansımıza katılım 4 bin 200 TL civarında tutarken, bir kişilik Webrazzi VIP Pass’e 2 bin 150 TL’ye sahip olabilirsiniz. Webrazzi VIP Pass’te her bir konferans için başka bir kişi adına kayıt yapabileceğinizi de ekleyelim.

8 Mart Çarşamba günü görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.