Günde 5 milyon e-posta gönderen INBOX, e-bülten tasarımını kolaylaştıran INBOXBrush'ı tanıttı
Pazarlama

Günde 5 milyon e-posta gönderen INBOX, e-bülten tasarımını kolaylaştıran INBOXBrush'ı tanıttı

Sizlere daha önce tanıttığımız e-posta pazarlaması girişimi INBOX, e-bülten tasarlanması sırasında yaşanan zaman ve efor kaybını hafifletmek adına yeni uygulamasını tanıttı: INBOXBrush.

Aldığımız bilgiye göre 15 ülkeden 8 binin üzerinde aktif kullanıcısı bulunan ve günde ortalama 5 milyona yakın e-posta gönderen INBOX, 3 yıl önce yola çıkmış bir girişim.

Günümüzde kullanıcıların çok çeşitli platform ve çözünürlüklerdeki cihazlardan e-posta okuması ve gönderilen e-posta formatlarının sürekli artıp değişmesi problemini hedefleyen INBOXBrush, INBOX ile entegre bir e-bülten tasarlama aracı olarak tarif edilebilir.

INBOXBrush ile hazır ve 'responsive' (tüm çözünürlüklere uyumlu) şablonlar arasında seçim yaparak tamamen sürükle-bırak yöntemiyle e-bülten hazırlayabilen kullanıcılar, beğendikleri tasarımları kaydedip sonradan da kullanabiliyor.

INBOXBrush, ajansları 'aradan çıkartmaya' niyetli

INBOXBrush'ın gelecek planlarını sorduğumuzda Kurucu Emin Onur Genç, platformu kısa bir süre içinde üçüncü parti araçlarda da hizmet verir bir hale getirmek istediklerini paylaştı. Bu özellik sonrasında kullanıcıların günlük hayatlarında zaten tercih ettikleri bir takım uygulamalarda INBOXBrush'ı kullanmaları mümkün olacak.

Genç'le konuştuğumuzda ABD'de de şirketleşen INBOX'ın ilerleyen günlerde küresel pazarda başarı yakalama hedefi taşıdığını öğrendik. 4 yıl sonunda yakaladığı istatistiklerle dikkat çeken ve TFF, Ulusoy, Hilton gibi değerli isimleri müşteri olarak kazanan INBOX'ı takip etmeye devam edeceğiz.

Yorumlar (7)
 1. Bora Küçükyazıcı Bora Küçükyazıcı

  E-posta pazarlama konusunda uzman desteği aldığım Inbox firmasından şirketlerim için aldığım destekten çok memnunum. Hızlı, basit ve güvenli e-postalama konusunda Inbox markası Türkiye'den parlayan bir yıldız konumunda, başarıları artarak devam edecektir, tebrikler.

 2. Bizim en cok sorun yasadigimiz konnu tasarimi hayal etmek ve uygulamak oluyordu. Inbox kullanicisi olarak su an brush ile birlikte yaratici ve hazir tasarimlarla her sey oldukca kolay oldu.

 3. Ayşenur Ayşenur

  inbox brush ile gerçekten aşmışlar. zaten uzun yıllardır toplu maillerimizi sistemlerinden gönderiyorduk. böyle bir ürün çok yakıştı bu markaya.

 4. Umutvural11 Umutvural11

  Inbox Mail Marketing şirketiyle yıllardır çalışıyorum. Eticaret sitelerinde, pazarlama ajansımın müşterilerinde ve Adgager projesinde hep onları tercih ettim. Bence harika iş çıkarıyorlar. Özellikle bu eklentiyle muthiş zaman kazanmaya başladık.

 5. Onur Gul Onur Gul

  inbox'ı kişisel bloğumda son bir kullanmaktayım. Çok stabil bir sistem, ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor. Özellikde İnbox Brush ile rakiplerimi kıskandıracak bültenler dizayn edebiliyorum. Haberini burada görmek beni sevindirdi..

 6. Mehmet Yuvaci Mehmet Yuvaci

  INBOX ile müşterilerimize en hızlı, güvenli ve yararlı bir şekilde ulaşabiliyoruz. Çözüm ortağımız olarak INBOX 'ı tebrik ediyorum. Özellikle INBOX Brush ile bize sağladıkları kolay hizmeti daha da kolaylaştırdılar.

 7. Tarık Gürbüz Tarık Gürbüz

  inboxtan kurumsal kurumlarım icin aldığım destekten son derece memnunum, teşekkürler.