Günde 5 milyon e-posta gönderen INBOX, e-bülten tasarımını kolaylaştıran INBOXBrush'ı tanıttı

Günde 5 milyon e-posta gönderen INBOX, e-bülten tasarımını kolaylaştıran INBOXBrush'ı tanıttı

Sizlere daha önce tanıttığımız e-posta pazarlaması girişimi INBOX, e-bülten tasarlanması sırasında yaşanan zaman ve efor kaybını hafifletmek adına yeni uygulamasını tanıttı: INBOXBrush.

Aldığımız bilgiye göre 15 ülkeden 8 binin üzerinde aktif kullanıcısı bulunan ve günde ortalama 5 milyona yakın e-posta gönderen INBOX, 3 yıl önce yola çıkmış bir girişim.

Günümüzde kullanıcıların çok çeşitli platform ve çözünürlüklerdeki cihazlardan e-posta okuması ve gönderilen e-posta formatlarının sürekli artıp değişmesi problemini hedefleyen INBOXBrush, INBOX ile entegre bir e-bülten tasarlama aracı olarak tarif edilebilir.

INBOXBrush ile hazır ve 'responsive' (tüm çözünürlüklere uyumlu) şablonlar arasında seçim yaparak tamamen sürükle-bırak yöntemiyle e-bülten hazırlayabilen kullanıcılar, beğendikleri tasarımları kaydedip sonradan da kullanabiliyor.

INBOXBrush, ajansları 'aradan çıkartmaya' niyetli

INBOXBrush'ın gelecek planlarını sorduğumuzda Kurucu Emin Onur Genç, platformu kısa bir süre içinde üçüncü parti araçlarda da hizmet verir bir hale getirmek istediklerini paylaştı. Bu özellik sonrasında kullanıcıların günlük hayatlarında zaten tercih ettikleri bir takım uygulamalarda INBOXBrush'ı kullanmaları mümkün olacak.

Genç'le konuştuğumuzda ABD'de de şirketleşen INBOX'ın ilerleyen günlerde küresel pazarda başarı yakalama hedefi taşıdığını öğrendik. 4 yıl sonunda yakaladığı istatistiklerle dikkat çeken ve TFF, Ulusoy, Hilton gibi değerli isimleri müşteri olarak kazanan INBOX'ı takip etmeye devam edeceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.