GoPro Karma Grip satışa çıktı

Geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan GoPro Karma Drone'u ile karşımıza çıkan GoPro Karma Grip, satışa sunuldu. DJI Osmo benzeri bir kamera sabitleyici olan GoPro Karma Grip, yüksek fiyat etiketi ile dikkatleri çekiyor.

299 dolara satılan GoPro Karma Grip, Karma ile beraber tanıtılan Hero 5 modeli ile kullanılabiliyor. 29 dolarlık ekstra bir aksesuar sayesinde firmanın eski modelleri olan Hero4 Black ve Silver ile de kullanılabilecek olan cihaz, Hero 5 Session modeline de uyumlu kılacak bir ara birime yakında kavuşacak.

Hero 5 ailesinin küçük üyesi olan Hero 5 Session için 2017'nin ikinci çeyreğinde gelecek olan GoPro Karma Grip, sabitleme konusunda sıkıntı yaşayanların imdadına yetişiyor. Batarya ve düşme sorunları sebebiyle geri çağırılan GoPro Karma Drone'ları yüzünden zor günler geçiren GoProKarma Grip ile görüntü kalitesinde fark yaratmayı amaçlıyor.

Karma Drone içerisinde yer alan bir aksesuar olmasına rağmen ürünün kendisinden daha çok ilgi görmeyi başaran GoPro Karma Grip, özellikle aksiyon sporları ile uğraşanlar için en iyi alternatiflerden.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.