CepteTamir.com e-ticaret kanalını kapattı ve B2B açılımıyla büyümeye başladı

ceptetamir-telefon-tamiri

Sizlere Haziran ayında tanıttığımız CepteTamir.com, aldığımız yeni bilgilere göre e-ticaret kanalını kapatmış ve yerinde tamir hizmetine ağırlık vermeye başlamış. B2B işlere dönük bu yönelimin meyvelerini de almaya başlamış.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Cepte Tamir’i yerinde tamir hizmeti ve yedek parça satış kanalı olarak tanıtmıştık. İTÜ Çekirdek girişimeleri arasına seçilen ve 10’u teknisyen olmak üzere 15 kişilik kadroya sahip girişim, aradan geçen sürede mentor destekleri, ölçümler ve eğitimler doğrultusunda pivot etmeye karar vermiş. E-ticaret kanalını kapatmış ve kurum içi eğitimleri artırarak tüm enerjisini yerinde tamir hizmetine vermeye başlamış.

Şirketlere özel hizmet

Ceptetamir.com, halen bireysel kullanıcılar için hizmet vermeye devam ediyor. Servis ücreti 30 TL’den 40 TL’ye yükselmiş olsa da tamir ücretlerinde bir değişiklik yok. Bununla beraber 100 ve üzeri çalışanı olan kurumsal şirketlerle özel anlaşmalar yapmaya başlamış. 15 bin çalışana sahip Boyner Grubu ile İTÜ Teknokent ve BKM (Bankalar Arası Kart Merkezi) de CepteTamir ile anlaşma yapan ilk şirketler olmuş.

Şu anda İstanbul’un yüzde 90’ına hizmet verebildiklerini söyleyen İnanç Balta, B2B genişleme kapsamında kurum içi eğitimleri ve yeni teknisyen alımını hızlandırdıklarını da paylaşıyor. Şirket içi teknisyen eğitim akademisini kurmaya çalıştıklarını söyleyen Balta, daha önce alınan bayi başvurularının değerlendirildiğini ve 2017’nin ikinci yarısında bayiler üzerinden büyümeyi de planladıklarını da ekliyor.

Kullanıcılara yerinde ve hızlı hizmet sunan CepteTamir.com’un müşterilerine 2 yıllık garanti sunduğunu da ekleyelim ve yeni stratejisiyle 2017’de nasıl bir büyüme göstereceğini birlikte izleyelim.

Yorumlar (25)

 1. Bu Harikulade Hizmetten Herkesi faydalanmaya davet ediyorum..

  Cevapla
 2. Eger model bulabilirlerse sirketlere telefon kiralama isine girmelerini de oneriyorum

  Cevapla
 3. Arkadaşları bir süredir takip ediyorum. Çekirdek bir ekiple, özveriyle müşterilerine ulaşmaya çalışıyorlar. Bir doktor arkadaşıma acil bir durumunda tavsiye de ettim. Kendisi verilen hizmetten memnun kaldı. Odaklarına müşteri memnuniyetlerini koymaya devam ederlerse, çabuk yayılırlar. Tebrikler.

  Cevapla
 4. 2 kez hizmet aldik, birinde komple ekran degisimi digerinde ise kamera. Cok hizli ve uygun fiyatli olmasi buyuk bir avantaj. Bir cok dertten kurtuldum. Tekrar sorun olsa tekrar ararim 🙂

  Cevapla
 5. Aynı gün içinde kendi ofisimde 12 dk da ekran değişimi gerçekleştirdiler 😀 Süper hizmet. Teşekkürler

  Cevapla
 6. Valla helal olsun. Yakışır. Bende kendilerinden hizmet alan biri olarak söylüyorum; gerçekten hizmette ve sunumda iyiler ayrıca tamir hızları söyledikleri gibi. Hizmetlerini herkese tavsiye ediyorum. Ümit CAN

  Cevapla
 7. Harika bir girişim. 2017 de bizi çok güzel sürprizler bekliyor diye düşünüyorum.

  Cevapla
 8. Kaliteli hizmet hayati kolaylastiriyor

  Cevapla
 9. güzel bir düşünülmüş hizmet

  Cevapla
 10. Güvenilir, hızlı ve uygun hizmetleriyle çalışmaktan son derece memnun kalacağınız bir firma.
  Yakın zamanda daha güzel haberlerini duyacağımız kesin.

  Cevapla
 11. Zafer Akkuş |

  Şirketlere özel kaliteli hizmet vermesi tüm firma sahiplerinin denemesi gereken mükemmel bir hizmet

  Cevapla
 12. İnanılmaz hızlılar, işlerini çok iyi yapıyorlar.

  Cevapla
 13. Emre Ceyhan |

  Geçtiğimiz hafta eşim faydalanmış gerçekten harika hizmet vermişler tebrik ediyorum

  Cevapla
 14. Muratcan Aytar |

  Yorumlara bakınca ben utandım. Bu kadarda reklam kokan hareketler yapılmaz. Facebookdan haber linkini arkadaşlarına gönderip yorum yazdırmışlar 🙂 Tabi oturup kendileri farklı isimlerle yorum yazmadılarsa.

  Cevapla
  • Katılıyorum. Bu kadar positif yorum bir arada şimdiye kadar webrazzide gerçekleşmedi henüz.

   Cevapla
  • Evet doğru bizden hizmet alanların hepsini ve facebook ta takipçimiz olan insanlara haberi okumalarını ve hizmet aldıkları ceptetamir i değerlendirmelerini istedik. Niye güzel işler,iyi işler bir başkasını neden bu kadar zorlar anlamıyorum. Arızalanmaz inşallah ama sizinde ihtiyacınız olursa deneyimlemenizi ısrarla tavsiye ederim.Buraya yorum yazanların hepsi hizmet alan kişiler.Böyle genç bir girişimi bu mecralarda görüncede fırsatı değerlendirip desteklerini iletmişler durum bundan ibaret. Eğer hizmet aldınız ve bir sorun yaşattıysa bu girişim lütfen buradan paylaşın ozaman bizde bilelim.Okadar haber çıkmış insanlar zahmette bulunup yorum dahi yapmamışlar.Artı yazdırılmış yorum olsaydı şuan burada 2binin üzerinde yorum yapılarak sahte bir rekora imza atmış olurdu. Zaten bu girişim 600 işlem yapmış ve hiç bir işleminde müşterisine sorun yaşatmamış ve insanlar bunu takdir ediyor. En son Güzel gören güzel düşünür diyorum.

   Cevapla
 15. Telefonumun kırılan ekranı hem 10 dakika içerisinde hem de uygun bir fiyata yep yeni hale geldi.
  Üstüne üstlük 2 yılda garantisi var. Gerçekten süper biz hizmet. tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 16. Haberine yorum yazılması için,
  kampanya mı yapmış bu girişim?

  Cevapla
  • Kampanya demeyelimde webrazzi haberimizi paylaşınca mutlu müşterilerimizle onlarda hizmet aldıkları girşimi desteklemek istemişler diyelim. 🙂 sizde deneyimleyin nedemek istediğimi anlayacaksınız:)))

   Cevapla
 17. Sadeceon’dan 20 TL’ye yorum paketi alıp bu habere kastırmış herhalde arkadaşlar 🙂

  Cevapla
  • dimi.. Hiç idrake sığmıyor insanlar bir servis girişiminden hizmet alıyor ve bu deneyimlerini paylaşıyorlar diğerleriyle:)) Güzel gelişmeler bunlar. Bu ülkenin genç girişicilerine lütfen inanın daha başaracağımız çok şeyler var..Bu yorumlarla ilgili eleştirel yaklaşımları olanlar bence firma sahibine doğruca ulaşsınlar çok genç biri zaten hepsini dinler:) telefon numaraları da sitede yazıyor.

   Cevapla
  • sanane birader hizmet yapıyorlar senin gibi ergenler her şeye yorum yapmasalar nerde ama 🙂

   Cevapla
 18. Öncelikle girişimlerinde attıkları adımlardan dolayı tebrik ediyorum. B2C ‘yi tamamen bıraktıklarını zannetmiyorum zira hem B2B hem de B2C olarak ihtiyaç olabileceğini düşünüyorum.

  Cevapla
 19. Odaklanmak, en iyi yaptıkları şeye fokuslanmalarını görmek çok güzel. Tebrikler isa hocam ve ekibi. Olumlu/olumsuz yorum gelmesi aslında işinizi yaptığınızı ve doğru yolda olduğunuzu gösteriyor. Eğer Ceptetamir hakkında bu kadar yorum olmasaydı asıl o zaman şüphelenirdim. Webrazzi, linkedin ve facebook tüm mecralarda yorumların gelmesi bence iyi. Tebrikler..

  Cevapla

Bir Cevap Yazın