565 bin müşteriye ulaşan Enpara.com, şirketlere açıldı
Finans

565 bin müşteriye ulaşan Enpara.com, şirketlere açıldı

Finansbank'ın şubesiz bankacılık servisi Enpara.com, bireysel müşterilerle geçen dört yılın ardından şirketlere açıldı. Enpara.com Şirketim'i açan Enpara.com, bu servisiyle öncelikle küçük ve orta ölçekli firmaları hedefliyor.

Enpara.com Şirketim, bireysel müşterilerde olduğu, kullanıcılarına sunduğu maliyet avantajıyla rakip servislerden ayrışıyor. Şirketler Enpara.com Şirketim müşterisi oldukları tarihten itibaren en az üç yıl boyunca hesap işletim, EFT ya da havale ücreti ödemiyor. Şirketlerin maaş, fatura, vergi, SGK, kredi kartı gibi tüm ödemeleri Şirketim üzerinden kolay ve ücretsiz gerçekleştirilebiliyor. Enpara.com Şirketim, yine bireysel hesaplara benzer şekilde, özel bir ATM kartıyla müşterilerinin Finansbank ATM'lerinde işlem yapmasını sağlıyor.

Enpara.com 565 bin müşteriyle 5.5 milyar TL mevduat hacmine ulaştı

Enpara.com'un bizimle paylaştığı bilgilere göre servisin bugün 565 bin müşterisi var ve mevduat hacmi 5.5 milyar TL'ye ulaştı. Servis üzerinden bugüne kadar 1.75 milyar TL kredi kullandırıldı. Kıyas için Enpara.com 2013 yılında 140 bin müşteriye ve 3 Milyar’ın üzerinde mevduata ulaştığını duyurmuştu. Şirket açılımı Enpara.com'un gerek işlem hacmi gerek müşteri sayısı açısından büyümesini hızlandırabilir.

Yorumlar (2)
  1. Serkan Serkan

    Site Güvenliği Sağlıyamayan Bir Site Şirketlerin Hesabını Nasıl Koruyacak ? Yüzlerce Kişiden Habersiz Kontör Yüklemeleri Yapılıyor En Para Hesaplarından Site Hergün Hackelniyor.

  2. şuan için gayet iyi çalışıyor ancak ileride site güvenlikleri ve hesap korumaları ciddi problem olabilir diye düşünüyorum. Her şey iyi giderken bir anda patlayabilir.